Britax Romer

Pierwsze uśmiechy. Pierwsze kroki. Pierwsze noce bez budzenia. Wiemy, że nic nie może równać się z doświadczeniem czegoś po raz pierwszy. Jest to nasz sposób na przekraczanie granic, by Twoja rodzina mogła żyć wedle własnych reguł.

Tak samo jak ECE R44 - pierwszy w Europie akt prawny dotyczący norm dla fotelików samochodowych. Pomagaliśmy go tworzyć w 1981 r. Następnie zostaliśmy pierwszą marką w Europie, która wypuściła system bezpieczeństwa zatwierdzony zgodnie z R44.

ISOFIX to kolejny debiutant, z którego jesteśmy dumni. Wynaleziony przez nas, we współpracy z firmą Volkswagen, w 1997 r. — by zapewnić rodzicom bezpieczniejszy i prostszy sposób montażu ich fotelików samochodowych. Do dziś wyznacza standardy bezpiecznego montażu w całej Europie.

Nasz BOB Revolution PRO – kolejna innowacja firmy Britax. Pierwszy w Europie wózek zatwierdzony do biegania i jazdy na rolkach i posiadający obrotowe koło przednie. Rodzice mogą pokonywać każdy teren w swoim własnym tempie.

Również nasz KIDFIX XP SICT – przełomowy produkt. Pierwszy fotelik samochodowy z Grupy 2/3, który w październiku 2013 r. uzyskał „bardzo dobrą” ocenę w kategorii bezpieczeństwo od ADAC i StiWA.

Britax Romer