0

ISOFIX

Britax Römer TRIFIX2 i-Size

Britax Römer TRIFIX2 i-Size
Producent: Britax Romer
Rodzaj: Fotelik samochodowy 9-22kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
od 1 455,00 PLN
1 455,00 PLN
Kolor Britax Römer:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Trifix2 i-Size

 

Britax Römer Trifix2 i-Size to nowa odsłona znanego i cenionego wśród rodziców fotelika samochodowego. Fotelik przygotowany jest do bezpiecznego przewożenia dzieci o wzroście od 76 do 105 cm. Fotelik montowany jest w samochodzie przodem do kierunku jazdy. Fotelik montowany jest za pomocą złączy Isofix w połączeniu z pasem kotwiczącym Top Tether. W foteliku zastosowano wiele rozwiązań technologicznych poprawiających bezpieczeństwo dziecka w czasie podróży. Fotelik samochodowy Britax Römer Trifix2 i-Size przeznaczony jest dla dzieci od 15 miesięcy do około 4 roku życia.

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - ochrona boczna

Ochrona boczna

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wyposażony jest w system ochrony bocznej SICT inside, który gwarantuje dziecku bezpieczeństwo w razie ewentualnej kolizji bocznej. Technologia ta redukuje siły powstałe na skutek kolizji bocznej i nie pozwala im dotrzeć do dziecka. Technologia SICT inside nie wymaga regulowania - automatycznie zadziała w odpowiednim momencie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - system pivot link

System Pivot Link

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wyposażony jest w system Pivot Link, który w czasie kolizji kieruje siły w dół (do fotelika), a następnie do przodu, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń szyi lub głowy.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - system v-tether

System V-Tether

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wyposażony jest w pas kotwiczący Top Tether, który stanowi dodatkowy punkt mocowania fotelika i znacznie poprawia jego stabilność. System ten zapobiega obracaniu się fotelika oraz zmniejsza ruch dziecka do przodu w razie kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - zagłówek typu V

Zagłówek typu V

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wyposażony jest w komfortowy zagłówek w kształcie litery V. Jego kształt dopasowany jest idealnie do główki dziecka i pozwala na kontrolowanie jej ruchów, zapewniając w ten sposób najlepszą ochronę w razie kolizji bocznej. Wysokość zagłówka i pasów samochodowych można regulować.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewniają dziecku stabilną i bezpieczną pozycję. W razie kolizji pasy te rozprowadzają energię powstałą na skutek uderzenia na 5 punktów, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń wewnętrznych. Pasy wyposażone są w miękkie i przyjemne w dotyku ochraniacze, które chronią delikatne ramiona dziecka i zapobiegają otarciom.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - 4 pozycje ustawienia fotelika

4 pozycje ustawienia fotelika

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size może być ustawiony w jednej z czterech pozycji, dzięki czemu bez trudu dostosujesz idealną pozycję dla dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową i wygodną podróż.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - wysokiej jakości materiały

Wysokiej jakości materiały

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym jest on wyjątkowo trwały i odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. W razie potrzeby fotelik pozwala na całkowite zdjęcie tapicerki, dzięki czemu możesz samodzielnie ją wyprać w pralce. Rozwiązanie to sprawia, że utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

 
 
 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix2 i-Size dostępny w kolorach:

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - kolor Blue Marble Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - kolor Burgundy Red Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 i-Size - kolor Cosmos Black Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Crystal Black Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Fire Red Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Grey Marble Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Moonlight Blue Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Storm Grey Fotelik samochodowy Britax-Roemer TRIFIX2 - kolor Wine Rose
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 10,5 kg

 • Wymiary: 65x45x54 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa ADAC

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa OAMTC

 

Akcesoria w zestawie:

 

 • Prowadnice ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 10,5 kg

 • Wymiary: 65x45x54 cm

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa ADAC

 • Dobra ocena w testach bezpieczeństwa OAMTC

 

Akcesoria w zestawie:

 

 • Prowadnice ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy