Britax Römer Swingfix i-Size - fotelik samochodowy i-Size - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Britax Römer Swingfix i-Size


Britax Römer Swingfix i-Size
Producent: Britax Romer
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
od 2 419,00 PLN
2 419,00 PLN
Kolor Britax Römer:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size

 

Britax Römer Swingfix i-Size to najnowszy fotelik samochodowy marki Britax Römer. Fotelik ten miał swoją premierę na targach branży dziecięcej Kind + Jugend 2017 w Kolonii we wrześniu 2017 roku. Przy produkcji fotelika zastosowano wiele rozwiązań technologicznych z zakresu bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podróże Twojego dziecka będą całkowicie bezpieczne. Fotelik spełnia europejską normę bezpieczeństwa i-Size, dzięki czemu dziecko może być przewożone tyłem nawet do 4 roku. Fotelik wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które absorbują energię w razie wypadku, chroniąc w ten sposób dziecko. Fotelik samochodowy Britax Römer Swingfix i-Size przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 105cm wzrostu (0-18kg), czyli około 4 roku i montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix.

 

 

 
 
 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - testy zderzeniowe Plus

Testy zderzeniowe Plus

 

Fotelik Britax-Römer Swingfix I-Size przeszedł pozytywnie, rygorystyczny szwedzki test Plus, który zajmuje się testowaniem fotelików I-Size. Do tej pory nie stworzono lepszego testu do tego rodzaju fotelików. Nawet test ADAC nie bada w tak kompletny sposób tych fotelików. Pozytywny wynik w teście Plus oznacza, że fotelik Britax-Römer Swingfix I-Size jest naprawdę bezpieczny.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik Britax-Römer Swingfix I-Size zanim został wypuszczony na rynek przeszedł wiele testów wewnętrznych, które są znacznie bardziej rygorystyczne niż obowiązujące prawo. Fotelik został wyposażony między innymi w zintegrowane zabezpieczenie przed uderzeniem bocznym - SICT. SICT absorbuje i kieruje energię uderzenia w dół fotelika, dzięki czemu na dziecko działa około 25% mniej energii.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - wygodny dla rodzica

Wygodny dla rodzica

 

Fotelik posiada system obrotu o 90 stopni, dzięki czemu można obrócić go w stronę drzwi i wygodnie wyjąć lub włożyć dziecko do fotelika. Funkcja obrotu znacznie ułatwia rodzicom codzienne funkcjonowanie. Tapicerkę fotelika Britax-Römer Swingfix I-Size można w łatwy sposób zdjąć i prać w pralce, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - regulacja

Regulacja

 

Fotelik Britax-Römer Swingfix I-Size przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 105cm, czyli dziecko ma z niego korzystać przez około 4 lata. Fotelik musi chronić dziecko przez cały okres użytkowania, dlatego Britax-Römer Swingfix I-Size wyposażony jest w systemy regulacji. Oparcie fotelika można ustawić w klilku pozycjach, w tym także w ergonomicznej pozycji leżącej - specjalnie dla noworodków. Regulacja oparcia pozwala także na dopasowania ilości miejsca na nóżki “małego dziecka”. Maksymalny zakres regulacji wspornika na nóżki to 8 stopni, dzięki czemu można go idealnie dopasować do oparcia fotela samochodowego. Dzięki temu rozwiązaniu dziecko ma około 10% miejsca na nóżki.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - wygodny dla dziecka

Wygodny dla dziecka

 

Boki fotelika Britax-Römer Swingfix I-Size są głębokie i miękkie. Wyściełane boki chronią dziecko niczym kokon. Regulowane, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa wyposażone są w miękkie nakładki, które zapewniają dziecku bezpieczną i komfortową podróż.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

 

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa fotelika Britax-Römer Swingfix I-Size rozkładają siły uderzenia podczas kolizji na 5 punktów: na ramionach, biodrach i klamrze między nogami. Miękkie osłonki oraz regulacja wysokości, sprawiają, że pasy są wygodne dla dziecka przez cały okres użytkowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - wyprofilowany zagłówek

Wyprofilowany zagłówek

 

Wyprofilowany zagłówek w kształcie litery “V” fotelika Britax-Römer Swingfix I-Size został zaprojektowany tak, aby utrzymać główkę i szyję nawet najbardziej ruchliwych dzieci wewnątrz strefy ochronnej. Komfortowy zagłówek można regulować razem z pasami, tak aby dopasować ich wysokość do potrzeb rosnącego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - noga podpierająca

Noga podpierająca

 

Noga podpierająca zapewnia fotelikowi stabilne podparcie w samochodzie. Regulacja wysokości nogi Britax-Römer Swingfix I-Size pozwala dopasować nogę do podłoża samochodu. Kolorowe wskaźniki świetlne informują o prawidłowym montażu nogi. Noga zapobiega poruszaniu się fotelika na siedzeniu samochodu podczas kolizji

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Römer dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - kolor Blue MarbleFotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - kolor Cosmos BlackFotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - kolor Storm GreyFotelik samochodowy Britax-Roemer Swingfix i-Size - kolor Grey Marble     
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga:

 

  • 16,3kg

 

Wymiary:

 

  • Wysokość: 48cm

  • Szerokość: 44cm

  • Długość: 74cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

Waga:

 

  • 16,3kg

 

Wymiary:

 

  • Wysokość: 48cm

  • Szerokość: 44cm

  • Długość: 74cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy