0


Montaż pasami

Britax Römer Max-Way Plus

Britax Römer Max-Way Plus
Producent: Britax Römer
Rodzaj: Fotelik samochodowy 9-25kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 499,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax Römer Max-Way Plus

 

Britax Roemer Max-Way Plus to nowa odsłona fotelika samochodowego Max-Way marki Britax Roemer. Fotelik cechuje się nieco odświeżonym designem oraz nową kolorystyką, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Fotelik miał swoją premierę na targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii we wrześniu 2017 roku. Fotelik wyposażony jest w wiele funkcji, które pozwalają na dopasowanie fotelika do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka - wielostopniowe odchylane oparcie, regulowany zagłówek oraz regulowane pasy, a wszystko to w wyjątkowo kompaktowej konstrukcji, która zapewnia dużą ilość miejsca na nogi. Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus przeznaczony jest dla dzieci od 9 do 25 kg i montowany jest w pojeździe tyłem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - szczegóły wkrótce...

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - tyłem do kierunku jazdy

 

 

 

 

 

Tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus pozwala na przewożenie nawet nieco starszych dzieci tyłem do kierunku jazdy, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - pełna regulacja

 

 

 

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus pozwala na regulację wysokości zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu z łatwością dostosujesz go do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową i wygodną podróż. 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - ochrona boczna

 

 

 

Ochrona boczna

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus zapewnia doskonałą ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Energochłonne materiały użyte do produkcji fotelika skutecznie absorbują energię i znacznie zmniejszają ryzyko doznania przez dziecko obrażeń w razie kolizji. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapobiegają doznaniu przez dziecko obrażeń w razie zderzenia czołowego. 

 
 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - nowy design

 

 

 

 

Nowy design

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max Way Plus w nowej odsłonie charakteryzuje się odświeżonym designem. Nieco zmieniona kolorystyka oraz delikatnie zmieniony materiał z pewnością przypadnie do gustu najbardziej wymagającym rodzicom. Producent skupił się na detalach, aby fotelik był idealny pod każdym względem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Max-Way Plus - premiera na targach dziecięcych w kolonii

 

 

 

 

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Max-Way Plus miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty. 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik miał swoją premierę na targach branży dziecięcej Kind + Jugend 2017 w Kolonii we wrześniu 2017 roku i wkrótce trafi do sprzedaży. 

Szczegóły

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

 

Więcej szczegółów wkrótce...

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy