0

Montaż pasami

Britax Römer KIDFIX² S

Britax Römer KIDFIX² S
Producent: Britax Romer
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
869,00 PLN
869,00 PLN
Kolor Britax Römer:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S

 
 

Britax Römer KIDFIX² S to fotelik samochodowy 2w1 dla dzieci od 3,5 do 12 lat (15-36kg), czyli do momentu, kiedy dziecko nie musi już korzystać z fotelika w samochodzie. Oparcie w kształcie litery V daje odpowiednie podparcie i odpowiednią ilość miejsca dla rosnącego dziecka, a dodatkowo głębokie boki chronią dziecko podczas uderzenia bocznego. Producent zaleca używanie oparcia jak najdłużej, jednak w foteliku Britax Römer KIDFIX² S można je zdjąć, kiedy dziecko osiągnie 135cm. Fotelik ma homologację R44.

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - rośnie z dzieckiem

Rośnie z dzieckiem

 

Britax Römer KIDFIX² S to fotelik dla dzieci od 3,5 do 12 lat, dlatego został wyposażony w mechanizmy, które sprawiają, że fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki temu fotelik zawsze jest dopasowany do dziecka, zapewniając mu odpowiednią ochronę. Siedzisko w kształcie litery V jest wygodne dla małych dzieci, a dużym zapewnia dodatkowe miejsce na ramiona. Zmieniając wysokość zagłówka, zmienia się również szerokość fotelika (dzięki temu, że zagłówek unosi się do góry). Dodatkowo z fotelika można usunąć oparcie, kiedy dziecko osiągnie 135cm.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - SecureGuard

SecureGuard

 

SecureGuard w foteliku Britax Römer KIDFIX² S chroni delikatny brzuch dziecka. SecureGuard to dodatkowy, czwarty punkt zaczepienia trzypunktowych pasów samochodowych, który powoduje utrzymanie pasa biodrowego w optymalnym położeniu nad kośćmi biodrowymi. Dzięki SecureGuard i zaczepowi na pas, pas bezpieczeństwa samochodu jest optymalnie umiejscowiony nawet bez oparcia. SecureGuard pomaga zredukować siły oddziałujące na brzuch w sytuacji kolizji czołowej aż do 35 %*, dając dziecku jednocześnie swobodę ruchów podczas jazdy.(*Wewnętrzne testy Britax Römer z użyciem manekina Q6, reprezentującego przeciętnego sześciolatka.)

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych SICT

Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych - SICT

 

Technologia SICT redukuje siły uderzenia bocznego, poprzez zmniejszenie odległości pomiędzy fotelikiem a wnętrzem samochodem i pochłonięcie tej energii zanim dotrze ona do dziecka. Aby skorzystać z ochrony SICT w foteliku Britax Römer KIDFIX² S, należy wyregulować poduszkę SICT najbliżej drzwi.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - wysokie oparcie

Wysokie oparcie

 

Wysokie oparcie w foteliku Britax Römer KIDFIX² S chroni dziecko na 3 sposoby. Wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do bioder – zwłaszcza w przypadku zderzenia bocznego – górne i dolne prowadnice pasa umożliwiają jego prawidłowe umiejscowienie, a wyściełany zagłówek zapewnia bezpieczeństwo i komfort dla głowy i szyi dziecka. Oparcie automatycznie dostosowuje się do kąta nachylenia siedzenia w samochodzie, gwarantując lepsze dopasowanie i wygodną pozycję dla Twojego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Cosmos Black

Regulowany zagłówek

 

Britax Römer KIDFIX² S wyposażony jest w regulowany, ergonomiczny zagłówek. Dzięki regulacji wysokości zagłówka, fotelik rośnie razem z dzieckiem, zapewniając mu odpowiednią ochronę. Zagłówek został zaprojektowany w taki sposób, żeby utrzymać głowę dziecka nawet podczas snu. Zagłówek Britax Römer KIDFIX² S można regulować jedną ręką, bez wyjmowania dziecka z fotelika.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - zdejmowany pokrowiec

 

Zdejmowany pokrowiec

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S wyposażony jest w zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce. Rozwiązanie to ułatwia utrzymanie fotelika w czystości.

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - montaż

Montaż

 

Fotelik Britax Römer KIDFIX² S może być zamontowany na dwa sposoby w samochodzie. Albo za pomocą pasów samochodowych i mocowania ISOFIX, albo za pomocą samych pasów samochodowych.

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer KIDFIX² S z kolekcji 2019 dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Blue Marble  Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Cosmos Black Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Fire Red
 
 
Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Grey Marble Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Moonlight Blue Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Storm Grey Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor Wine RoseFotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX² S - kolor graphite marble

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 7,2kg

 • Wysokość: 67-85cm

 • Szerokość: 54cm

 • Głębokość: 39cm

 

Grupa wagowa dzieci: 

 

 • 15-36kg,

 • 3,5-12 lat, 

 • Grupy wagowe: II - 15-25kg, III - 22-36kg.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat  ECE R44/04,

 • Certyfikat jakości Made in Germany,

 • Fotelik KIDFIX2 S został przetestowany przez Euro NCAP w 2017 roku, zarówno w wersji z wysokim oparciem, jak i jako siedzisko bez oparcia w Mercedesie klasy E. Mercedes otrzymał maksymalny wynik 5 gwiazdek od Euro NCAP, w tym gwiazdkę za bezpieczeństwo dzieci. Co sprawia, że testy Euro NCAP są wyjątkowe, to fakt że przeprowadzają wypadki prawdziwych pojazdów w rzeczywistych sytuacjach drogowych.

 

 

Akcesoria w komplecie:

 

 • Zdejmowana tapicerka, 

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące.

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 7,2kg

 • Wysokość: 67-85cm

 • Szerokość: 54cm

 • Głębokość: 39cm

 

Grupa wagowa dzieci: 

 

 • 15-36kg,

 • 3,5-12 lat, 

 • Grupy wagowe: II - 15-25kg, III - 22-36kg.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat  ECE R44/04,

 • Certyfikat jakości Made in Germany,

 

Akcesoria w komplecie:

 

 • Zdejmowana tapicerka, 

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy