Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Britax Romer KIDFIX M i-Size

New
Britax Romer KIDFIX M i-Size
Cena: 849,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Britax Römer:

Kolor Britax Römer:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Britax Romer M i-Size

Britax Romer KIDFIX M i-Size to najnowsza propozycja bezpiecznego fotelika dla dzieci od ok. 3 roku życia do 12 lat. Fotelik został stworzony z myślą o starszakach - wzrost: 100-150 cm. Fotelik Britax Römer KIDFIX M i-Size nawiązuje konstrukcją i rozwiązaniami do innych fotelików z serii KIDFIX marki Britax. Łączy w sobie cechy znane i cenione z poprzednich modeli. Spełnia wymogi restrykcyjnej normy i-Size. Britax Romer KIDFIX M i-Size zapewnia dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas podróży - zarówno tych dalszych, jak i bliższych. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy, jest w pełni regulowany, można z łatwością dostosować go do wzrostu oraz wymiarów dziecka. Fotelik samochodowy Britax Romer KIDFIX M i-Size został zaprojektowany z myślą o tym, żeby na każdym etapie rozwoju dziecka był jak najlepiej dopasowany do podróżującego. Stylowy, nowoczesny design oraz klasyczne warianty kolorystyczne sprawiają, że fotelik będzie pasował wizualnie do większości wnętrz samochodów na rynku.

Fotelik samochodowy Britax Romer KIDFIX M i-Size już wkrótce trafi do sprzedaży!
 

Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix M i-Size - komfortowy fotelik dla dziecka

Fotelik KIDFIX M i-Size zgodny z i-Size

Fotelik KIDFIX M i-Size spełnia normy homologacji UN R 129, czyli i-Size, dzięki temu jest dopasowany do wzrostu dziecka, na każdym etapie rozwoju. Ponadto norma i-Size zapewnia szczególną ochronę, zwłaszcza głowy i szyi dziecka.

Fotelik samochodowy Britax Roemer Kidfix i-Size - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Montaż

Fotelik KIDFIX M i-Size jest montowany za pomocą trzypunktowego pasu samochodowego. Dla wzmocnienia bezpieczeństwa można użyć także złączy isofix. System isofix zapewnia dodatkową stabilność.

Fotelik samochodowy Britax Roemer Kidfix M i-Size  - system clik and safe ochronny dla dziecka

Zaawansowana ochrona boczna

Fotelik Britax-Romer Kidfix M i-Size posiada zaawansowaną ochronę boczną, która zapewnia szczególną ochronę w razie ewentualnej kolizji. Britax-Romer Kidfix M i-Size posiada szerokie boki wykonane z elastycznych materiałów, które przejmują znaczną część energii powstałej w trakcie uderzenia bocznego.

Fotelik samochodowy Britax Roemer Kidfix M i-Size - boczna ochrona

Regulacja wysokości zagłówka

Britax-Romer Kidfix M i-Size został wyposażony w możliwość regulacji wysokości zagłówka. Jest to szczególnie ważne, ponieważ szyja i głowa dziecka są bardzo delikatne, więc szczególnie narażone na obrażenia. Fotelik  Britax-Romer Kidfix M i-Size posiada wielostopniową regulację zagłówka, co pozwala na odpowiednie podparcie główki malucha na każdym etapie wzrostu (od 100 do 150 cm).

Fotelik samochodowy Britax Roemer M i-Size - ściągana tapicerka

Łatwy do utrzymania w czystości

Kidfix M i-Size został wyposażony w tapicerkę, którą można łatwo ściągnąć, by wyprać. Pokrowiec można prać w pralce. Dzięki takiemu rozwiązaniu fotelik łatwo utrzymasz w czystości.

Fotelik samochodowy Britax Roemer M i-Size - ściągana tapicerka

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy