0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Britax Römer Dualfix M i-Size

Britax Römer Dualfix M i-Size
Producent: Britax Romer
Rodzaj: Fotelik samochodowy i-Size
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
od 1 918,00 PLN
1 918,00 PLN
Kolor Britax Römer:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size

 

Britax Römer Dualfix M i-Size to drugi fotelik samochodowy w życiu dziecka, zaraz po nosidełku. Fotelik i-Size przeznaczony jest dla dzieci z grupy wzrostowej 61-105cm (ok. 3 miesiąca do 4 lat). Britax Römer Dualfix M i-Size jest obrotowy (360 stopni), co ułatwia w razie takiej potrzeby obrót z pozycji tyłem do kierunku jazdy do przodu. A obrót w stronę drzwi ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Fotelik wyposażony jest w zdejmowaną tapicerkę, co ułatwia jej pranie.

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - obrót o 360 stopni, przodem, tyłem, bokiem

Obrotowy - tyłem, przodem, bokiem

 

Dzięki możliwości obrotu fotelika Britax Römer Dualfix M i-Size, można zmienić jego ustawienie bez konieczności wypinania go z fotela samochodowego. Tyłem do kierunku jazdy może podróżować w foteliku dziecko przez cały okres użytkowania (61-105cm). Natomiast w razie potrzeby, kiedy dziecko ma zbyt mało miejsca na nóżki, fotelik można obrócić przodem do kierunku jazdy, w ten sposób może podróżować dziecko od 76 do 105cm wzrostu. Sposób przewożenia dzieci tyłem do kierunku jazdy jest bezpieczniejszy i firma Britax Römer rekomenduje, korzystanie z tego sposobu przewożenia dzieci jak najdłużej. Obrócenie fotelika Britax Römer Dualfix M i-Size o 90 stopni ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka, codzienne podróże staną się łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - komfortowy

Komfortowy

 

Britax Römer Dualfix M i-Size posiada regulowane oparcie, które można ustawić w 12 pozycjach. Komfortowe oparcie sprawi, że dziecko chętniej będzie podróżować w foteliku. Fotelik ma głębokie, wyściełane ściany boczne, które nie tylko chronią dziecko podczas zderzenia bocznego, ale także zapewniają mu wygodę.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - bezpieczny, dzięki ramie rotacyjnej

Bezpieczny, dzięki ramie antyrotacyjnej

 

Firma Britax-Romer stosuje w swoich testach wyższe standardy bezpieczeństwa niż te określone w najnowszej europejskiej normie bezpieczeństwa R-129 (i-Size). Rama antyrotacyjna Britax Römer Dualfix M i-Size zapobiega przesuwaniu się fotelika podczas uderzenia. Ramę można regulować, o całe 8 stopni, pozwala to na łatwe dopasowanie ramy do oparcia fotela samochodowego. Takie rozwiązanie zwiększa o 10% ilość miejsca na nóżki dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego i czołowego

Bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego i czołowego

 

Britax Römer Dualfix M i-Size został wyposażony między innymi w system ochrony bocznej SICT w postaci specjalnego, stalowego elementu fotelika absorbującego i rozkładającego równomiernie energię uderzenia powstałą podczas zderzenia bocznego. Głębokie, wyściełane ściany boczne dodatkowo chronią dziecko przed uderzeniem bocznym w foteliku Britax Römer Dualfix M i-Size. Opatentowany System Pivot Link podczas zderzenie, kieruje najpierw energię uderzenia w dół do fotelika, a następnie delikatnie do przodu, co zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - zagłówek w kształcie litery V

Zagłówek w kształcie litery V

 

Zagłówek w kształcie litery V zawsze utrzymuje głowę dziecka w bezpiecznej strefie. Zagłówek w foteliku Britax Römer Dualfix M i-Size nie tylko chroni dziecko podczas uderzenia bocznego, ale także zapewnia wygodę podczas podróży. Wysokość zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa można regulować, dopasowując je do wzrostu rosnącego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa

 

Britax Römer Dualfix M i-Size wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi, neoprenowymi ochraniaczami. Ochraniacze dopasowują się do klatki piersiowej dziecka, nie obcierając delikatnej skóry. Ochraniacze można zdjąć do prania bez konieczności demontażu pasów. Pięciopunktowe pasy w foteliku Britax Römer Dualfix M i-Size są bezpiecznym rozwiązaniem, w przypadku kolizji rozprowadzają siły zderzenia pomiędzy pięć punktów: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - montaż

Montaż

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size montowany jest za pomocą systemu Isofix. Noga wspierająca, zwiększa stabilność fotelika i zapobiega jego przesuwaniu się i obrotowi, dzięki oparciu fotelika o podłogę. Wysokość nogi można regulować, dopasowując do samochodu. Wskaźnik prawidłowego montażu, wskazuje, czy noga zapewnia odpowiednie oparcie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix M I-Size dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Blue Marble Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Burgundy Red Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Cosmos Black Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Crystal Black Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Fire Red Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Grey Marble Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Moonlight Blue Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix M i-Size - kolor Wine Rose
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga:

 • 15 kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Wysokość: 48cm

 • Szerokość: 44cm

 • Długość: 74cm

 

Nagrody i testy:

 

 • IF Design Award 2018

 • Dobra ocena w testach ADAC 2018

 • Dobra ocena w testach OAMTC 2018

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

Waga:

 • 15 kg

 

Wymiary fotelika:

 

 • Wysokość: 48cm

 • Szerokość: 44cm

 • Długość: 74cm

 

Nagrody i testy:

 

 • IF Design Award 2018

 • Dobra ocena w testach ADAC 2018

 • Dobra ocena w testach OAMTC 2018

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja montażu fotelika Britax Römer Dualfix M i-Size

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również