0

ISOFIX

Britax Römer Advansafix i-Size

Britax Römer Advansafix i-Size
Producent: Britax Romer
Rodzaj: Fotelik samochodowy i-Size
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 599,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size 

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size to następca wyjątkowo udanego modelu - Advansafix IV R. Advansafix i-Size spełnia jednak rygorystyczną normę i-Size, która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy w zależności od wzrostu dziecka, a nie jego wagi. Model ten również oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, aby doskonale chronić dziecko. Podobnie jak poprzednik, model Advansafix i-Size wyposażony jest w zintegrowane pasy 5-punktowe oraz w system SecureGuard, który utrzymuje pas biodrowy w prawidłowej pozycji, znacznie zmniejszając ryzyko urazu brzucha. Ponadto fotelik wyposażony jest w system SICT oraz zagłówek w kształcie litery V - co zapewnia dziecku optymalną ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size umożliwia regulację siedziska w kilku pozycjach, dzięki czemu zapewnisz dziecku nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort. Fotelik montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix + Top tether, co znacznie poprawia stabilność fotelika w czasie jazdy. 

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Advansafix i-size

System Pivot Link

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size wyposażony jest w system Pivot Link, który odpowiedzialny jest za kierowanie sił w dół (do fotelika), a następnie do przodu, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

 

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size posiada 5-punktowe pasy, które skutecznie zabezpieczają dziecko przed skutkami zderzeń czołowych. Pasy posiadają miękkie nakładki, które chronią delikatne ramiona dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Advansafix IV R - system Pivot Link

Secure Guard

 

System Secure Guard odpowiedzialny jest za ochronę brzucha dziecka - utrzymuje pas biodrowy w idealnym położeniu (ponad biodrami dziecka). System ten redukuje siły działające na brzuch dziecka w czasie kolizji nawet do 35%.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Advansafix i-Size - system SICT

System SICT

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size wyposażony jest w system SICT, który znacznie zmniejsza siłę uderzenia, zmniejszając odległość między karoserią, a fotelikiem. System ten pochłania energię zanim ta dotrze do dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Advansafix i-Size - zagłówek typu V

Zagłówek typu V

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size posiada zagłówek w kształcie litery V, którego konstrukcja zapewnia odpowiednią ochronę na wypadek uderzenia bocznego, jednocześnie dbając o komfort dziecka w czasie podróży. Ponadto zagłówek możesz w łatwy sposób regulować, dostosowując jego wysokość do wzrostu dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Britax Roemer Advansafix i-Size - pas kotwiczący Top Tether

Pas kotwiczący Top Tether

 

Fotelik samochodowy Britax Romer Advansafix i-Size wyposażony jest w pas kotwiczący Top Tether, który jest dodatkowym punktem zaczepiania dla fotelika i poprawia w ten sposób stabilność fotelika, zapobiegając przechylaniu się fotelika na boki.

 

 

Więcej szczegółów wkrótce...

Szczegóły

Więcej szczegółów wkrótce...

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy