Produkt został zapamiętany

ISOFIX

ZIMOWE PROMOCJE!
MEGA RABATY!
SETKI PRODUKTÓW W NIŻSZYCH CENACH!

Britax Römer KIDFIX III S

Britax Römer KIDFIX III S
Cena: 969,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Britax Römer:

Kolor Britax Römer:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Britax Römer KIDFIX III S 15-36kg

Britax-Roemer Kidfix III S to odświeżony i udoskonalony następca modelu Kidfix III S. Doskonała konstrukcja fotelika gwarantuje dziecku odpowiednią ilość miejsca, dzięki czemu dziecko będzie czuło się komfortowo i wygodnie, nawet w czasie długich podróży. Fotelik łączy w sobie znane cechy z poprzednich modeli: system SICT oraz Secure Guard zapewniają dziecku najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie podróży. Ponadto fotelik wyposażony jest w X-Pad, który rozdziela energię pochodzącą od siły zderzenia równomiernie i zapewnia dodatkową ochronę klatki piersiowej i szyi. Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg i montowany jest w pojeździe przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix lub przy użyciu samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - komfortowe, obszerne siedzisko

Komfortowe, obszerne siedzisko

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S został zaprojektowany w taki sposób, aby mieć najbardziej obszerne i wygodne siedzisko na rynku wśród fotelików samochodowych. Ergonomiczne siedzisko zapewnia dziecku komfort i wygodę nawet w czasie długich podróży. Przedłużona przestrzeń do siedzenia z miękką przednią strefą sprawia, że nawet wyższe dzieci będą czuły się w foteliku komfortowo, a ich nogi będą odpoczywały. Poszerzone oparcie w kształcie litery V umożliwia łatwe dopasowanie fotelika do mniejszych dzieci, zapewniając przy okazji więcej przestrzeni gdy dziecko urośnie.

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - wysoki poziom bezpieczeństwa

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S wyposażony jest w systemy zapewniające dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa. System SecureGuard utrzymuje dolny pas w idealnej pozycji (na wysokości kości miednicy), a system SICT zapewnia doskonałą ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Fotelik dodatkowo wyposażony jest w system X-Pad, który rozdziela energię pochodzącą od siły zderzenia równomiernie i zapewnia dodatkową ochronę klatki piersiowej i szyi. Rozwiązania te sprawiają, że fotelik ten jest jednym z bezpieczniejszych fotelików w swojej klasie. 

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - nowoczesny design

Nowoczesny design

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S wyróżnia się eleganckim, stylowym i nowoczesnym designem, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno dziecku, jak i rodzicom. Stylowe kolory fotelika z pewnością będą idealnie współgrały z większością samochodów na rynku.

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S umożliwia łatwą i szybką regulację zagłówka, dzięki czemu w każdej chwili możesz idealnie dostosować fotelik do potrzeb i wzrostu dziecka.

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - zdejmowany pokrowiec

Zdejmowany pokrowiec

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S pozwala na łatwe i szybkie zdejmowanie pokrowca z fotelika, dzięki czemu w razie potrzeby możesz szybko go wyczyścić i ruszać w dalszą drogę.

Fotelik samochodowy Britax Römer Kidfix III S - system Isofix

System Isofix

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Kidfix III S montowany jest w samochodzie przodem do kierunku jazdy za pomocą systemu Isofix lub za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Britax Romer Kidfix III S dostępny w kolorach:

Britax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Air BlackBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Cool Flow BlueBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor cool flow SilverBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Burgundy Red

Britax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Cosmos BlackBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Fire RedBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Moonlight BlueBritax Römer KIDFIX III S 15-36kg kolor Storm Grey

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

  • Waga fotelika: 8 kg

  • Wymiary: wysokość: 67 – 85 cm, szerokość: 54 cm, głębokość: 43 cm

Grupa wagowa dzieci: 

  • 15-36kg,

  • 4-12 lat, 

  • Grupy wagowe: II - 15-25kg, III - 22-36kg.

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy