Produkt został zapamiętany

ISOFIX

Britax Römer Dualfix i-Size

Britax Römer Dualfix i-Size
Cena: 2 059,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Britax Römer:

Kolor Britax Römer:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size

Britax Römer Dualfix i-Size to nowa odsłona znanego i cenionego wśród rodziców obrotowego modelu fotelika samochodowego Dualfix. Fotelik w nowej wersji spełnia restrykcyjną normę i-Size, która ze względów bezpieczeństwa nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy przez dłuższy okres, niż mówiła o tym poprzednia norma. Ponadto fotelik cechuje się odświeżoną kolorystyką, która z całą pewnością przypadnie do gustu zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Tapicerkę można zdjąć i wyprać, bez konieczności demontażu pasów bezpieczeństwa. Fotelik miał swoją premierę na targach branży dziecięcej w Kolonii we wrześniu 2017 roku. Fotelik samochodowy Britax Römer Dualfix i-Size przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 105cm (18 kg), czyli około 4 lat i może być montowany w pojeździe zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik montowany jest za pomocą systemu ISOFIX i nogi wspierającej.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - obrót o 360 stopni

Obrót o 360 stopni

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size umożliwia obracanie fotelika o 360 stopni. Funkcja obrotu znacznie ułatwia wyjmowanie i wkładanie  dziecka do fotelika - wystarczy obrócić fotelik o 90 stopni w stronę drzwi. W łatwy i szybki sposób możesz ustawić fotelik przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Zaleca się jednak, aby dziecko było przewożone tyłem do kierunku jazdy możliwie jak najdłużej. Fotelik Britax Roemer Dualfix I-Size umożliwia przewożenie dziecka tyłem do 105cm, czyli około 4 lat.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Tyłem lub przodem do kierunku jazdy

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size może być skierowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Dzięki możliwości obrotu fotelika o 360º wystarczy go tylko obrócić, nie trzeba go wypinać i wpinać ponownie, co znacznie ułatwia jego obsługę. Tyłem do kierunku jazdy mogą być przewożone dzieci od urodzenia do 105cm, jest to bezpieczniejszy i rekomendowany sposób przewożenia dzieci w foteliku samochodowym Britax Roemer Dualfix I-Size. Jednak fotelik daje również możliwość przewożenia dzieci przodem do kierunku jazdy, jest to opcja dla dzieci od 76 do 105cm. Montaż tyłem jest bezpieczniejszy, ponieważ energia zderzenia jest absorbowana przez tył fotelika, gdzie jest równomiernie rozkładana.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - ochrona boczna SICT

Ochrona boczna SICT

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size zapewnia doskonałą ochronę w przypadku zderzeń bocznych. Energochłonne materiały, z których wykonany jest fotelik skutecznie absorbują energię powstałą w wyniku kolizji, co znacznie zmniejsza ryzyko doznania przez dziecko obrażeń. Boki fotelika są głębokie i miękkie, dodatkowo chroniąc maluszka przed uderzeniem bocznym. Zintegrowana technologia ochrony przed uderzeniami bocznymi - SICT, podczas kolizji działa jak poduszka powietrzne. SICT działa od strony drzwi samochodu absorbując około 25% energii uderzenia.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - System Pivot Link ISOFIX

System Pivot Link ISOFIX

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size w samochodzie montowany jest za pomocą systemu ISOFIX. System ISOFIX w połaczeniu z innowacyjnym systemem Pivot Link ogranicza ruchy fotelika podczas kolizji. System zapobiega przechylaniu się fotelika, kierując działąjące na fotelik siły w dół zamiast do przodu, minimalizując ryzyko obrażeń główki i szyi dziecka.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - regulowana noga podpierająca

Regulowana noga podpierająca

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix i-Size wyposażony jest w regulowaną nogę podpierającą, która zapewnia mu stabilność i minimalizuje ruch fotelika podczas kolizji. Dzięki regulacji wysokość nogi idealnie można dostosować do rodzaju samochodu, co gwarantuje lepszą stabilność i większe bezpieczeństwo. Noga wyposażona jest w kolorowe wskażniki, które pokażą, jeśli będzie ona prawidłowo oparta o podłoże. Wskaźniki minimalizują ryzyko nieprawidłowego montażu fotelika.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - pełna regulacja

Pełna regulacja

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size wyposażony jest w zintegrowaną regulację zagłówka oraz pasów bezpieczeństwa, dzięki czemu fotelik rośnie razem z dzieckiem. 12-stopniowa regulacja oparcia oparcia sprawia, że z łatwością dostosujesz go idealnie do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfortową i wygodną podróż. Oparcie dla nóżek, które zapobiega przechylaniu się fotelika podczas wypadku wyposażone jest w 8-stopniową regulację kąta pochylenia, dzięki czemu możesz je dopasować do siedzenia samochodu, jednocześnie dając nawet o 10% więcej miejsca na nóżki.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa równomiernie rozkładają energię uderzenia podczas kolizji na pięć punktów: ramiona, biodra i klamrę między nogami. Twórcy fotelika samochodowego Britax Roemer Dualfix I-Size uważają, że obecnie jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie na rynku, dlatego wyposażyli w nie właśnie ten fotelik. Pasy mają miękkie, neoprenowe ochraniacze, które chronią dziecko przed otarciami i zapewniają komfort korzystania. Ochraniacze można zdjąć i zamontować w prosty sposób bez ingerencji w pasy bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - zagłówek w kształcie litery V

Zagłówek w kształcie litery V

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size wyposażony jest w zagłówek w kształcie litery V, który utrzymuje dziecko przez cały czas w strefie bezpieczeństwa, jednocześnie nie ograniczając jego ruchów. Zagłówek jest zintegrowany z pasami bezpieczeństwa, dzięki czemu można jednocześnie regulować ich wysokość.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - europejska norma i-Size

Europejska norma i-Size

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix i-Size spełnia rygorystyczną europejską normę bezpieczeństwa i-Size (ECE R-129), która nakazuje przewożenie dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 15 miesiąca życia, co znacznie poprawia poziom bezpieczeństwa dziecka w razie wypadku lub kolizji. Dodatkowo fotelik przeszedł wiele testów wewnętrznych marki Britax Roemer i spełnia jeszcze bardziej rygorystyczne normy wewnętrzne, co czyni go naprawdę bezpiecznym.

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix i-Size - regulowana noga podpierająca

Premiera na targach dziecięcych w Kolonii

Fotelik samochodowy Britax Roemer Trifix i-Size miał swoją premierę we wrześniu 2017 roku na największych na świecie targach branży dziecięcej Kind + Jugend w Kolonii, gdzie co roku producenci prezentują swoje najnowsze produkty. Produkt będzie dostępny w naszym sklepie już wkrótce.

Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy Britax-Roemer Dualfix I-Size - kolor Blue Marble Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Burgundy Red Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Cosmos Black  Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Fire Red Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Grey Marble  Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Moonlight Blue Fotelik samochodowy Britax Roemer Dualfix I-Size - kolor Storm Grey

Dane techniczne:

Waga:

  • 16,3kg

Wymiary fotelika:

  • Wysokość: 48cm

  • Szerokość: 44cm

  • Długość: 74cm

Testy i nagrody:

  • Dobra ocena w testach ADAC 2018

  • Design Award 2018

  • Dobra ocena w testach OAMTC

  • Consumer Award New Mom 2018

Gwarancja:

  • 24 miesiące

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również