0

Black Friday

 

Black Friday 2019 - Polska - kiedy wypada Czarny Piątek w tym roku i jakich promocji możecie się spodziewać?

 

"W jakim dniu wypada w roku 2019 Black Friday? Kiedy Black Friday 2019?" - te pytania bardzo często pojawiają się w Waszych wiadomościach. Dziś śpieszymy Wam z odpowiedzią. W tym roku Czarny Piątek, czyli Black Friday wypada w dniu 29 listopada. To dobry moment, żeby kupić coś nie tylko dla siebie, ale i dla swoich dzieci. W Black Friday rabaty w sklepach sięgają nawet do kilkudziesięciu procent! My także szykujemy dla Was coś specjalnego!

Black Friday 2019 sklepy artykuły dziecięce

 

Promocje i zniżki Boboland Black Friday

 

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży. Nasz sklep Boboland co roku uczestniczy w tej akcji. Promocje obowiązują zarówno na wózki dziecięce, foteliki samochodowe, jak i inne artykuły dla dzieci. W Czarny Piątek wózki dziecięce kupisz taniej nawet do kilkuset zł! To doskonała okazja, żeby uzupełnić wyprawkę dla dziecka czy kupić najlepsze wózki dziecięce.

 

Black Friday 2019 w Polsce

 

Czarny Piątek w Polsce z roku na rok robi się coraz bardziej popularny. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że w poniedziałek tuż po Black Friday jest drugie święto - Cyber Monday, które dotyczy głównie sprzedaży internetowej. Coraz częściej sklepy łączą te dwa święta zakupów w jedną wyprzedaż i tworzą cały Weekend Obniżek. W ubiegłym roku nasz sklep Boboland również stworzył taką akcję. Black Friday 2019 to dzień największych wyprzedaży i promocji w ciągu roku. Tradycja Czarnego Piątku przybyła do Polski ze Stanów Zjednoczonych i wypada zazwyczaj w ostatni piątek listopada. Bywa, że niektóre sklepy są wtedy czynne całą dobę. Na szczęście promocje i obniżki w Boboland dotyczą także sklepu internetowego. Można więc robić zakupy o każdej porze dnia i... nocy!

 

Black Friday 2019 sklepy wózki dziecięce

 

Jak znaleźć najlepsze okazje Black Friday 2019 w Boboland?

 

To proste! Jeżeli jesteś osobą, która nie chce przegapić informacji dotyczących najniższych cen na artykuły dla dzieci w Boboland, to koniecznie musisz śledzić naszą stronę internetową oraz profile w mediach społecznościowych. Są to miejsca, w których publikujemy szczegóły dotyczące promocji, obniżek i kodów rabatowych w Boboland. Polecamy także zapis na nasz newsletter. Na Twojego maila wyślemy wiadomość dotyczącą akcji Black Friday 2019.

 

Boboland - kody rabatowe

 

Zazwyczaj podczas akcji promocyjnej Black Friday informujemy Was o specjalnym kodzie rabatowym, który obniża ceny poszczególnych produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. W edycji Black Friday 2019 prawdopodobnie również będą kody rabatowe, które pomogą Wam kupić najlepsze produkty dla dzieci w najniższych cenach. Już wkrótce podamy Wam więcej szczegółów - zostańcie z nami!