Black Friday w Bobolandzie!

"W jakim dniu wypada w roku 2019 Black Friday? Kiedy Black Friday 2019? Czy będą jakieś promocje na Black Friday?" - te pytania bardzo często pojawiają się w Waszych wiadomościach. Dziś śpieszymy Wam z odpowiedzią. W tym roku Czarny Piątek, czyli Black Friday wypada w dniu 29 listopada. To dobry moment, żeby kupić coś nie tylko dla siebie, ale i dla swoich dzieci. W Black Friday rabaty w sklepach sięgają nawet do kilkudziesięciu procent! My także szykujemy dla Was coś specjalnego!

WSZYSTKIE PRODUKTY OBJĘTE PROMOCJĄ Z OKAZJI BLACK FRIDAY ZNAJDZIESZ POD TYM LINKIEM:
KLIKNIJ TUTAJ 

Poniżej - w dalszej części akrtykułu - znajdziesz natomiast naszą gazetkę promocyjną, bestsellery w wyjątkowych cenach oraz szczegóły promocji, w których rozdajemy zupełnie za darmo prezenty do wybranych produktów.
Zobacz dalszą część artykułu, żeby dowiedzieć się więcej!

Promocje i zniżki w sklepie Boboland24.pl

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień wielkich wyprzedaży. Nasz sklep Boboland24.pl co roku uczestniczy w tej akcji. Promocje obowiązują zarówno na wózki dziecięce, foteliki samochodowe, jak i inne artykuły dla dzieci. W Czarny Piątek wózki dziecięce kupisz taniej nawet do kilkuset zł! To doskonała okazja, żeby uzupełnić wyprawkę dla dziecka czy kupić najlepsze wózki dziecięce.

29.11 w Piątek, już od północy - Wszystkie ceny produktów w naszym sklepie internetowym zmienią się na atrakcyjne ceny promocyjne!

Black Friday 2020