Witamy w sklepie Boboland24.pl!Cieszymy się, że tu jesteś! Mamy dla Ciebie niespodziankę. Przygotowaliśmy rabat w wysokości 30 zł na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Wystarczy że poniżej wprowadzisz swój adres email i wyślemy do Ciebie kod rabatowy.

Wykorzystałeś już kod rabatowy.
Podany email jest niepoprawny.
Kod rabatowy został wysłany na maila.


Kod dotyczy zamówień powyżej 249 zł i ważny jest 7 dni.
Kod rabatowy nie łączy się z promocjami.
Promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Dni Bezpiecznego Dziecka w Boboland!

Opublikowano 02/03/2020

Bezpieczny weekend w Boboland - 6-7 marca ul. Kmiecika 1 Szczecin
 

Już w piątek i sobotę (6-7 marca) w sklepie Boboland organizujemy akcję Dni Bezpiecznego Dziecka. Te dwa dni poświęcimy głównie bezpieczeństwu dziecka w foteliku samochodowym. Certyfikowani doradcy pomogą dobrać odpowiedni fotelik do dziecka oraz Waszego samochodu a także nauczą jak prawidłowo go montować.

Dni Bezpiecznego Dziecka w Boboland

Kiedy: 6-7 marca

Gdzie: Sklep Boboland ul. Kmiecika 1, Szczecin.

- pomoc w doborze fotelika samochodowego

- kurs prawidłowego montażu w samochodzie

- odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące bezpieczeństwa dziecka

 

Bezpieczny Weekend w Boboland - certyfikowani przedstawiciele marki Cybex, GB, Nuna oraz Britax Romer

 

Dlaczego organizujemy Bezpieczny weekend?

Dla dzieci i ich bezpieczeństwa oraz Waszej pewności, że Ci których kochacie podróżują w najlepszych warunkach. Dobór odpowiedniego fotelika - do dziecka oraz samochodu a także prawidłowy montaż mają największy wpływ na bezpieczeństwo naszych maluszków podczas podróży. Nawet najlepszy fotelik samochodowy z 5 gwiazdkami w testach zderzeniowych nie ochroni dziecka, jeśli będzie nieprawidłowo zamontowany lub za mały dla dziecka.

 

Bezpieczny Weekend w Boboland - dobór fotelika do dziecka i samochodu

 

Do kiedy dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym?

Zgodnie z polskim prawem dzieci muszą podróżować w foteliku samochodowym do 12 roku lub do momentu osiągnięcia 150cm. Nie zastosowanie się do tych przepisów może skutkować mandatem lub punktami karnymi. Należy jednak pamiętać, że brak fotelika podczas kolizji może spowodować poważny uraz lub nawet śmierć dziecka. Dlatego wybierając fotelik nie powinniśmy kierować się głównie uniknięciem mandatu, ale bezpieczeństwem dziecka podczas podróży samochodem.

 

Bezpieczny Weekend w Boboland - kurs prawidłowego montażu

 

Co musisz wiedzieć o fotelikach przed zakupem?

Wybór fotelika i pojęcia z tym związane mogą początkowo przerażać młodych rodziców. Certyfikowani doradcy z chęcią odpowiedzą na Wasze pytania podczas akcji Dni Bezpiecznego Dziecka, która odbędzie się już 6-7 marca w Boboland przy ulicy Kmiecika 1 w Szczecinie.