ISOFIX

BeSafe iZi Flex Fix i-Size

Promocja
BeSafe iZi Flex Fix i-Size
Stara cena: 1 338,00 PLN
Cena: 1 230,96 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor BeSafe:

Kolor BeSafe:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size

 

BeSafe iZi Flex Fix i-Size to fotelik samochodowy z wysokim oparciem, który przeznaczony jest dla dzieci od 100 do 150 cm. Fotelik wyposażony jest w nowoczesny, modułowy system ochronny, który zapewnia dziecku maksymalny poziom bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w system ochrony bocznej SIP+, który znajduje się na zewnętrznej obudowie fotelika. Dzięki możliwości regulacji wysokości oparcia z łatwością dostosujesz fotelik odpowiednio do wzrostu swojego dziecka. Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size przeznaczony montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub systemu Isofix i przeznaczony jest dla dzieci od 100-150 cm  (15-36kg).

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - osłony boczne

Osłony boczne

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size wyposażony jest w specjalne osłony boczne, które zabezpieczają dziecko w razie ewentualnej kolizji bocznej, zapewniając mu maksymalny poziom bezpieczeństwa.

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - idealnie zaprojektowane prowadnice

Idealnie zaprojektowane prowadnice

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size posiada doskonale zaprojektowane prowadnice pasów, które zapewniają prawidłowy przebieg pasów i minimalizują ryzyko związane z ich nieprawidłowym montażem.

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - łatwa regulacja

Łatwa regulacja

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size umożliwia łatwą regulację wysokości zagłówka za pomocą pokręteł, dzięki czemu bez problemu dostosujesz zagłówek idealnie do wzrostu swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo. W razie potrzeby możesz odchylić oparcie fotelika do pozycji, w której dziecko może się wygodnie zdrzemnąć.

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - blokada chowania złączy Isofix

Blokada chowania złączy Isofix

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size wyposażony jest w blokadę, która zapobiega przypadkowemu chowaniu się złączy Isofix podczas wpinania fotelika, co znacznie ułatwia jego szybki montaż.

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - wysokiej jakości materiały

Wysokiej jakości materiały

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, których utrzymanie w czystości nie stanowi problemu.

 

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - wygodny uchwyt do przenoszenia

Wygodny uchwyt do przenoszenia

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size wyposażony jest w wygodny uchwyt u szczytu zagłówka, dzięki któremu przenoszenie fotelika jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. 

 
 
 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor czarny cab 64 Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor czarny melange 01 Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor granat melange 13
 Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor metaliczny melange 02 Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor morska zieleń melange 324Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor zachód słońca melange 07 Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor samochodowa harmonia 50Fotelik samochodowy BeSafe iZi Flex Fix i-Size - kolor burgund melange
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 7 kg

  • Szerokość: 42cm

  • Wysokość: 64cm

  • Długość: 52cm

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od 100 do 150cm

 

Gwarancja:

 

  • 2 lata 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy