BabySafe Westie - fotelik samochodowy 0-18kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

BabySafe Westie


BabySafe Westie
Producent: BabySafe
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
749,00 PLN
749,00 PLN
Kolor BabySafe:

Opis produktu

Fotelik samochodowy BabySafe Westie 0-18 kg

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie to fotelik 0-18 kg, testowany zderzeniowo przy prędkości 56 km/h przy użyciu manekina antropomorficznego typu Q3 przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji PIMOT.  Badanie wykazało że siły działające na szyje dziecka były 25% niższe niż określone jako graniczne dla wiodącego szwedzkiego testu i wynoszą odpowiednio - 959,9 N na górny odcinek szyjny oraz 922 N na dolny odcinek szyjny.

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

Najlepszy stosunek ceny do jakości

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie dostępny na rynku niemieckim pod nazwą Wega X otrzymał nagrodę „Najlepszy stosunek jakości do ceny" w teście porównawczym fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy. Klienci oraz niezależni audytorzy potwierdzili że nasz fotelik oferuje najwięcej w rozsądnej cenie. Foteliki oceniano w wymiarach bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. W obu kategoriach fotelik otrzymał wysokie noty. Klienci szczególnie zwrócili uwagę na łatwość montażu fotelika oraz wielostopniową regulację kąta nachylenia oparcia.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

Uniwersalny i wielofunkcyjny

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie jest kompatybilny z większością popularnych w Polsce wózków. Łatwy montaż zapewniają odpowiednie adaptery. Fotelik BabySafe Westie2.0  jest niezwykle łatwy w instalacji, można go zamontować tylko w samochodzie wyposażonym w system ISOFIX. Fotelik posiada zintegrowane łączniki ISOFIX i teleskopową nogę podporową zapewniające maksymalną stabilność fotelika i pewny montaż.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie utrzymają dziecko w stabilnej i bezpiecznej pozycji. 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

 

 

Łatwa regulacja

Wszystkie mechanizmy fotelika Babysafe Westie regulacji umieszczone są centralnie z przodu a dodatkowo wskaźniki mechaniczne sygnalizują prawidłowe użycie teleskopowej nogi podporowej i wpięcie fotelika w bazę. Po wpięciu i dociągnięciu pokrętłem łączników ISOFIX oraz ustawieniu nogi podporowej na podłodze pojazdu, a fotelik można zamontować na bazie tyłem do kierunku jazdy (0-18 kg) lub przodem do kierunku jazdy (9-18 kg).

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

 

 

 

System ochrony szyi

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie wyposażony jest w system ochrony szyi, który zabezpiecza główkę dziecka w razie ewentualnej kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Basset

 

 
 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Westie dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe WestieFotelik samochodowy BabySafe WestieFotelik samochodowy BabySafe WestieFotelik samochodowy BabySafe Westie

     

 

Szczegóły:

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 14 kg

  • Wymiary fotelika: 31 x 33 x 52-58 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 14 kg

  • Wymiary fotelika: 31 x 33 x 52-58 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy