BabySafe Schnauzer - fotelik samochodowy 0-18kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

BabySafe Schnauzer


BabySafe Schnauzer
Producent: BabySafe
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
949,00 PLN
949,00 PLN
Kolor BabySafe:

Opis produktu

Fotelik samochodowy BabySafe Schnauzer 0-18 kg

 

Fotelik samochodowy BabySafe umożliwia montaż tyłem lub przodem do kierunku jazdy, bezpieczeństwo potwierdzone wysokimi notami w niezależnych testach instytutu badawczego. Funkcjonalność i wygoda fotelika klasy premium – 3 pozycje regulacji kąta pochylenia przy montażu tyłem i 3 pozycje przy montażu przodem do kierunku jazdy. Wkładka redukcyjna z termoplastycznej pianki oraz miękki zagłówek – to nasz standard.

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

Champion z niemieckim rodowodem

 

Fotelik samochodowy BabySafe Schnauzer to mistrz bezpieczeństwa z niemieckim rodowodem. Jego konstrukcja przeszła z doskonałym wynikiem testy w niezależnym instytucie badawczym. Potwierdzone bezpieczeństwo przy montażu tyłem jak i przodem do kierunku jazdy to nie kwestia przypadku. Baza ISOFIX z nogą stabilizującą zapewnia pewne i stabilne połączenie z elementami konstrukcyjnymi pojazdu. Obszerna skorupa z systemem ochrony bocznej i adaptacyjnym zagłówkiem chroni ciało małego pasażera.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

Tyłem znaczy bezpieczniej

 

W foteliku samochodowym BabySafe Schnauzer podróżowanie dziecka tyłem do kierunku jazdy zapewnia znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. Siły działające przy kolizji na głowę, szyję i kark małego pasażera są aż 5-krotnie mniejsze niż w przypadku montażu fotelika przodem do kierunku jazdy. Fotelik Schanuzer pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy przez cały swój okres użytkowania tj. od urodzenia do 18 kg wagi.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy BabySafe Schnauzer wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie utrzymają dziecko w stabilnej i bezpiecznej pozycji. 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 

Dualny system montażu

Baza Isofix to szybki łatwy i bezpieczny sposób mocowania fotelika. Co jednak gdy auto nie jest wyposażone w ten system? Nic nie szkodzi! Nasza baza posiada również możliwość montowania za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu.

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 

 

System ochrony szyi

 

Fotelik samochodowy BabySafe Schnauzer wyposażony jest w system ochrony szyi, który zabezpiecza główkę dziecka w razie ewentualnej kolizji.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 
 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Schnauzer dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy BabySafeFotelik samochodowy BabySafeFotelik samochodowy BabySafeFotelik samochodowy BabySafeFotelik samochodowy BabySafeFotelik samochodowy BabySafe

     

 

Szczegóły:

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 9 kg

  • Wymiary fotelika: 46 x 44 x 60-80 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 9 kg
  •  
  • Wymiary fotelika: 46 x 44 x 60-80 cm
     

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy