0

Montaż pasami

BabySafe Golden 360

BabySafe Golden 360
Producent: BabySafe
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
549,00 PLN
549,00 PLN
Kolor BabySafe:

Opis produktu

Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360 0-36 kg z obrotową bazą

 

Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360 jest uniwersalny, oraz obszerny. Twojemu dziecku będzie w nim również bardzo wygodnie. Montaż za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu lub ISOFIX. Fotelik 0-36 kg, montaż możliwy jest tyłem i przodem do kierunku jazdy. Fotelik posiada obrotową bazę.

 

Fotelik samochodowy BabySafe

Pewny wybór na lata

 

 Wielu rodziców poszukuje fotelika w którym bezpiecznie i wygodnie może podróżować dziecko praktycznie przez cały okres dorastania. Dla nich stworzyliśmy fotelik Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360. Wielu rodziców poszukuje fotelika w którym bezpiecznie i wygodnie może podróżować dziecko praktycznie przez cały okres dorastania. Dla nich stworzyliśmy fotelik Golden. Niemowlęta do 15 miesiąca życia podróżują w najbezpieczniejszej pozycji tyłem do kierunku jazdy, korzystając z 4 stopniowej regulacji konta pochylenia oparcia oraz wkładki redukcyjnej. Zastosowano tu dwudzielną wkładkę redukcyjną dzięki czemu można dopasować fotelik do dziecka na każdym etapie rozwoju.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

Twoje dziecko może jeździć przodem lub tyłem

 

W foteliku samochodowym BabySafe Golden 360, Podróż przodem do kierunku jazdy to nowy etap w rozwoju dziecka. Fotelik Golden jest doskonale przygotowany do spełnienia wszystkich oczekiwań małego pasażera. Po wyjęciu wkładki redukcyjnej można docenić obszerność skorupy. Wygodę w każdych warunkach zapewni 3-stopniowa regulacja konta nachylenia oparcia oraz 7-stopniowa regulacja wysokości zagłówka.

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 

Dualny system montażu

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360 tyłem do kierunku jazdy montowany jest za pomocą pasów bezpieczeństwa auta. Zmieniając kierunek mamy już do dyspozycji mocowanie za pomocą systemu ISOFIX i pasów bezpieczeństwa.

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 

 

Obrotowy – mała różnica? wielki komfort!

 

Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360 posiada obrotową bazę Isofix. Dzięki niej dziecko podróżujące tyłem do kierunku jazdy może bardzo wygodnie usiąść w foteliku. Bez wypinania fotela, wystarczy tylko zwolnić blokadę obrotu i fotelik jest już przodem do drzwi auta. Proste?… Nie genialne! Pomyśl o ile łatwiej będziesz mógł zapiąć w foteliku swoje maleństwo.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe

 

 
 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Golden 360 dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Fotelik samochodowy BabySafe

     

 

Szczegóły:

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 14,8 kg

  • Wymiary fotelika: 46 x 44-62 x 60-80 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

Waga i wymiary:

 

  • Waga fotelika: 14,8 kg
  • Wymiary fotelika: 46 x 44-62 x 60-80 cm

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy