0

ISOFIX

BabySafe Alaskan i-Size

BabySafe Alaskan i-Size
Producent: BabySafe
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 099,00 PLN
1 099,00 PLN
Kolor BabySafe:

Opis produktu

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan 0-18kg

 

BabySafe Alaskan i-Size to wyjątkowo komfortowy i bezpieczny fotelik samochodowy, który obraca się o 360 stopni, dzięki czemu wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika jest wyjątkowo łatwe. Fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną dla mniejszych dzieci, dzięki czemu może być on używany przez niemowlęta. Fotelik spełnia normę i-Size, co oznacza, że można przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy do 105 cm wzrostu. Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size montowany jest na bazie Isofix i przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 18 kg (40 - 105 cm).

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size wyposażony jest w 5-punktowe pasy, które zapewniają dziecku wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie w przypadku zderzeń czołowych.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size - regulowany kąt nachylenia

Regulowany kąt nachylenia

 

Fotelik samochodowy Alaskan i-Size umożliwia regulację kąta nachylenia, dzięki czemu bez trudu ustawisz fotelik w taki sposób, aby zapewnić dziecku maksymalny komfort i wygodę. 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size - system ochrony szyi

System ochrony szyi

 

Fotelik samochodowy Alaskan i-Size wyposażony jest w system ochrony szyi, który skutecznie chroni dziecko przed skutkami kolizji bocznej.

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size - baza isofix z ramą antyortacyjną

Baza Isofix z ramą antyrotacyjną

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size zawiera w zestawie bazę Isofix z ramą antyrotacyjną, która pozwala w łatwy sposób obracać fotelik, dzięki czemu wkładanie oraz wyjmowanie dziecka z fotelika jest wyjątkowo łatwe. Ponadto baza zapewnia stabilność oraz znacznie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego montażu. 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size - wkładka redukcyjna dla niemowląt

Wkładka redukcyjna dla niemowląt

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size zawiera w zestawie wkładkę redukcyjną dla niemowląt, dzięki której fotelik jest odpowiedni nawet dla niemowląt. 

 

 

 

Fotelik samochodowy BabySafe Alaskan i-Size dostępny w kolorach:

 

 

 

BabySafe Alaskan i-Size - kolor czarny BabySafe Alaskan i-Size - kolor czerwono-czarny BabySafe Alaskan i-Size - kolor niebieski BabySafe Alaskan i-Size - kolor różowo-fioletowy BabySafe Alaskan i-Size - kolor szaro-czarny BabySafe Alaskan i-Size - kolor szary

 

Szczegóły:

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Szczegóły

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy