0


Z bazą ISOFIX

Avionaut Ultralite Carbon + baza Isofix

Avionaut Ultralite Carbon + baza Isofix
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg (nosidełko)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 599,00 PLN
1 599,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon + baza Isofix

 

Avionaut Ultralite Carbon to wyjątkowa edycja fotelika samochodowego znanej i cenionej marki Avionaut. Edycja Carbon charakteryzuje się wyjątkowym designem rączki - w całości wykonana jest z carbonu, co dodaje fotelikowi klasy i stylu. Fotelik ten powstał we współpracy z projektantami i konstruktorami posiadającymi doświadczenie w branży lotniczej. Fotelik przewyższa najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa I-Size. Avionaut Ultralite Carbon jest najlżejszym fotelikiem na świecie, a jego waga jest mniejsza niż 2,5 kg. Fotelik ten montowany jest na bazie tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. Avionaut Ultralite Carbon otrzymał nagrodę Kids’ Time Star 2017 w kategorii foteliki samochodowe podczas międzynarodowych targów branży dziecięcej w Kielcach. Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - carbonowa rączka; najlżejszy fotelik na świecie; montowany tyłem do kierunku jazdy;

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - kompozytowe materiały

 

 

 

 

 

Kompozytowe materiały

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon wykonany jest z materiałów kompozytowych oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, a przy tym wyjątkowo lekki. Kompozyt EPP+PP+PA z którego wykonany jest fotelik zapewnia wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację, a także wyjątkową odporność na ścieranie.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - integracja z systemem ISOFIX

 

 

 

 

 

Integracja z systemem ISOFIX

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon wyposażony jest w pojedynczy uchwyt, którym dziecko przypinane jest bezpośrednio do bazy IQ ISOFIX. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet jakie płyną z korzystania z systemu ISOFIX i znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - system DSS

 

 

 

 

 

System DSS

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon wyposażony jest w system DSS (Dynamic Stress Shield), którego zadaniem jest pochłanianie energii oraz zmniejszenie przeciążenia oddziałującego na dziecko w czasie wypadku. System ten działa jak tarcza, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - System Click'n'Drive

 

 

 

System Click’n’Drive

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon wyposażony jest w system Click’n’Drive. System ten polega na informowaniu rodzica o poprawnym zamontowaniu fotelika za pomocą systemu ISOFIX. Każdorazowe poprawne zamontowanie fotelika sygnalizowane jest za pomocą dźwięku i zielonego podświetlenia na bazie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - ergonomia

 

 

 

 

Ergonomia

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon wyposażony jest w specjalną wkładkę, która zapewnia dziecku odpowiednią pozycję w foteliku. Tapicerka wózka wypełniona jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dopasowuje się ona idealnie do wymiarów dziecka. Tapicerkę fotelika możesz w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać, dzięki czemu utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Carbonowa rączka

 

 

 

Carbonowa rączka

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon posiada wyjątkowo elegancki, carbonowy uchwyt, który zdecydowanie wyróżnia go na tle pozostałych fotelików. Włókno węglowe jest niezwykle wytrzymałe, a przy tym bardzo lekkie, tak więc jego zastosowanie w żadnym stopniu nie zwiększa wagi fotelika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - kolor London GreyFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Dublin BrownFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Paris Burgundy

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Istanbul Navy

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Berlin Black

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Milan RedFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - Warsaw RedFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - kolor Oslo BlueFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - kolor Dubai CreamFotelik samochodowy Avionaut Ultralite Carbon - kolor Tokyo Cream

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 2,5 kg

  • Wymiary fotelika: 44x58x70 cm

W zestawie:

 

  •  

  • Baza: IQ ISOFIX

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotele samochodowe Avionaut są testowane przez: TNO/TASS - HOLANDIA, IDIADA - HISZPANIA, CSI - WŁOCHY oraz PIMOT - POLSKA

  • Norma: i-Size

  • Homologacja: 45-86 cm / 0-13 kg

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy