Z bazą ISOFIX

Avionaut Pixel (bez bazy IQ ISOFIX)

Avionaut Pixel (bez bazy IQ ISOFIX)
Cena: 729,00 PLN
Kolor Avionaut:

Kolor Avionaut:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zadaj pytanie Poleć znajomemu Drukuj Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Opis

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel

 

Avionaut Pixel to fotelik samochodowy, który powstał we współpracy z projektantami i konstruktorami posiadającymi doświadczenie w branży lotniczej. Avionaut Pixel jest najlżejszym fotelikiem na świecie, a jego waga jest mniejsza niż 2,5 kg. Fotelik ten montowany jest tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.  Fotelik z bazą Isofix IQ (do dokupienia osobno) spełnia restrykcyjną normę bezpieczeństwa I-Size. Avionaut Pixel otrzymał nagrodę Kids’ Time Star 2017 w kategorii foteliki samochodowe podczas międzynarodowych targów branży dziecięcej w Kielcach. Fotelik samochodowy Avionaut Pixel przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. Fotelik samochodowy montowany jest za pomocą pasów samochodowych lub bazy IQ ISOFIX (do dokupienia osobno), baza ta pasuje również do fotelika Avioanut Aerofix dla dzieci 0-17,5kg.

 
 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kompozytowe materiały

Kompozytowe materiały

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wykonany jest z materiałów kompozytowych oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, a przy tym wyjątkowo lekki. Kompozyt EPP+PP+PA z którego wykonany jest fotelik zapewnia wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację, a także wyjątkową odporność na ścieranie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - integracja z systemem ISOFIX

Integracja z systemem ISOFIX

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w pojedynczy uchwyt, którym dziecko przypinane jest bezpośrednio do bazy IQ ISOFIX. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet jakie płyną z korzystania z systemu ISOFIX i znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. Baza Isofix do fotelika Avionaut Pixel dostępna jest osobno. Fotelik w samochodach bez Isofixu można zamontować za pomocą pasów samochodowych.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - system DSS

System DSS

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w system DSS (Dynamic Stress Shield), którego zadaniem jest pochłanianie energii oraz zmniejszenie przeciążenia oddziałującego na dziecko w czasie wypadku. System ten działa jak tarcza, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - System Click'n'Drive

System Click’n’Drive

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w system Click’n’Drive. System ten polega na informowaniu rodzica o poprawnym zamontowaniu fotelika za pomocą systemu ISOFIX, kiedy fotelik używany jest z bazą (do dokupienia osobno). Każdorazowe poprawne zamontowanie fotelika sygnalizowane jest za pomocą dźwięku i zielonego podświetlenia na bazie.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - ergonomia

Ergonomia

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w specjalną wkładkę, która zapewnia dziecku odpowiednią pozycję w foteliku. Tapicerka wózka wypełniona jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dopasowuje się ona idealnie do wymiarów dziecka. Tapicerkę fotelika możesz w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać, dzięki czemu utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kolor U.01 Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kolor U.02 Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kolor U.03 Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kolor U.04 Fotelik samochodowy Avionaut Pixel - kolor U.05
 
 
 
 
 

Dane techniczne:

 
 

Waga i wymiary:

 

  • Waga: 2,5 kg

  • Wymiary fotelika: 44x58x70 cm

 

W zestawie:

 

  • Fotelik dla dzieci 0-13kg Avionaut Pixel

  • Baza: IQ ISOFIX

 

Bezpieczeństwo i jakość:

 

  • Homologacja: 45-86 cm / 0-13 kg

  • Norma: i-Size z bazą Isofix

  • Fotele samochodowe Avionaut są testowane przez: TNO/TASS - HOLANDIA, IDIADA - HISZPANIA, CSI - WŁOCHY oraz PIMOT - POLSKA

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Bestseller
Promocja
2 069,10 PLN
2 299,00 PLN
Promocja
2 340,00 PLN
2 600,00 PLN
Promocja
1 599,00 PLN
2 226,00 PLN
od 3 079,00 PLN