0


Z bazą ISOFIX

Avionaut Ultralite z bazą IQ IsoFix

Avionaut Ultralite z bazą IQ IsoFix
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg (nosidełko)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 299,00 PLN
1 299,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite

 

Avionaut Ultralite to fotelik samochodowy, który powstał we współpracy z projektantami i konstruktorami posiadającymi doświadczenie w branży lotniczej. Avionaut Ultralite jest najlżejszym fotelikiem na świecie, a jego waga jest mniejsza niż 2,5 kg. Fotelik ten montowany jest tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.  Fotelik spełnia restrykcyjną normę bezpieczeństwa I-Size. Avionaut Ultralite otrzymał nagrodę Kids’ Time Star 2017 w kategorii foteliki samochodowe podczas międzynarodowych targów branży dziecięcej w Kielcach. Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - najlżejszy fotelik na świecie; kompozytowe materiały; montowany tyłem do kierunku jazdy;

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kompozytowe materiały

 

 

 

 

Kompozytowe materiały

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite wykonany jest z materiałów kompozytowych oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, a przy tym wyjątkowo lekki. Kompozyt EPP+PP+PA z którego wykonany jest fotelik zapewnia wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację, a także wyjątkową odporność na ścieranie.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - integracja z systemem ISOFIX

 

 

 

 

 

Integracja z systemem ISOFIX

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite wyposażony jest w pojedynczy uchwyt, którym dziecko przypinane jest bezpośrednio do bazy IQ ISOFIX. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet jakie płyną z korzystania z systemu ISOFIX i znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - system DSS

 

 

 

 

System DSS

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite wyposażony jest w system DSS (Dynamic Stress Shield), którego zadaniem jest pochłanianie energii oraz zmniejszenie przeciążenia oddziałującego na dziecko w czasie wypadku. System ten działa jak tarcza, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - System Click'n'Drive

 

 

 

System Click’n’Drive

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite wyposażony jest w system Click’n’Drive. System ten polega na informowaniu rodzica o poprawnym zamontowaniu fotelika za pomocą systemu ISOFIX. Każdorazowe poprawne zamontowanie fotelika sygnalizowane jest za pomocą dźwięku i zielonego podświetlenia na bazie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - ergonomia

 

 

 

 

Ergonomia

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite wyposażony jest w specjalną wkładkę, która zapewnia dziecku odpowiednią pozycję w foteliku. Tapicerka wózka wypełniona jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dopasowuje się ona idealnie do wymiarów dziecka. Tapicerkę fotelika możesz w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać, dzięki czemu utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kolor Berlin BlackFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - Dubai CreamFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kolor Dublin Brown

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - Istanbul Navy

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - London Grey

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Ultralite - Milan RedFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - Oslo BlueFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kolor Paris BurgundyFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kolor Tokyo CreamFotelik samochodowy Avionaut Ultralite - kolor Warsaw Red

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 2,5 kg

 • Wymiary fotelika: 44x58x70 cm

 

W zestawie:

 

 •  

 •  

 • Baza: IQ ISOFIX

 

Bezpieczeństwo i jakość:

 

 •  

 • Homologacja: 45-86 cm / 0-13 kg

 • Norma: i-Size

 • Fotele samochodowe Avionaut są testowane przez: TNO/TASS - HOLANDIA, IDIADA - HISZPANIA, CSI - WŁOCHY oraz PIMOT - POLSKA

 •  

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również