Z bazą ISOFIX

Avionaut Pixel z bazą IQ IsoFix

Avionaut Pixel z bazą IQ IsoFix
Cena: 1 449,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Avionaut:

Kolor Avionaut:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix

Avionaut Pixel to fotelik samochodowy, który powstał we współpracy z projektantami i konstruktorami posiadającymi doświadczenie w branży lotniczej. Avionaut Pixel jest najlżejszym fotelikiem na świecie, a jego waga jest mniejsza niż 2,5 kg. Fotelik ten montowany jest tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.  Fotelik spełnia restrykcyjną normę bezpieczeństwa I-Size. Avionaut Pixel otrzymał nagrodę Kids’ Time Star 2017 w kategorii foteliki samochodowe podczas międzynarodowych targów branży dziecięcej w Kielcach. Fotelik samochodowy Avionaut Pixel przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. Baza IQ Isofix, dołączona do zestawu, pasuje również do fotelików Avionaut AeroFix i Avionaut AeroFix RWF, które są przeznaczone dla dzieci od 0 do 17,5kg. 

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix

Kompozytowe materiały

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wykonany jest z materiałów kompozytowych oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, a przy tym wyjątkowo lekki. Kompozyt EPP+PP+PA z którego wykonany jest fotelik zapewnia wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację, a także wyjątkową odporność na ścieranie.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix - integracja z systemem ISOFIX

Integracja z systemem ISOFIX

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w pojedynczy uchwyt, którym dziecko przypinane jest bezpośrednio do bazy IQ ISOFIX. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet jakie płyną z korzystania z systemu ISOFIX i znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix - system DSS

System DSS

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w system DSS (Dynamic Stress Shield), którego zadaniem jest pochłanianie energii oraz zmniejszenie przeciążenia oddziałującego na dziecko w czasie wypadku. System ten działa jak tarcza, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix - System Click'n'Drive

System Click’n’Drive

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w system Click’n’Drive. System ten polega na informowaniu rodzica o poprawnym zamontowaniu fotelika za pomocą systemu ISOFIX. Każdorazowe poprawne zamontowanie fotelika sygnalizowane jest za pomocą dźwięku i zielonego podświetlenia na bazie.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix - ergonomia

Ergonomia

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel wyposażony jest w specjalną wkładkę, która zapewnia dziecku odpowiednią pozycję w foteliku. Tapicerka wózka wypełniona jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dopasowuje się ona idealnie do wymiarów dziecka. Tapicerkę fotelika możesz w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać, dzięki czemu utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel z bazą IQ Isofix - ergonomia

SZCZEGÓŁY

Podstawowe
Wymiary fotelika:44x58x70 cm
Waga fotelika:2,5 kg
Fotelik samochodowy i-Size:Tak
Kierunek jazdy:Tyłem
Kolor:Beżowy
Czarny
Czerwony
Granatowy
Szary
Sposób montażu:Na bazie Isofix
Testy ADAC:4 gwiazdki
Zdejmowana tapicerka:Tak
Zestaw z Bazą Isofix:Tak
Akcesoria w zestawie:Wkładka redukcyjna
Gwarancja:24 miesiące

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy