Avionaut Glider Softy Isofix - fotelik samochodowy 9-25kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Avionaut Glider Softy Isofix


Avionaut Glider Softy Isofix
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
749,00 PLN
749,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix to fotelik samochodowy stworzony we współpracy z projektantami i konstruktorami mającymi doświadczenie w branży lotniczej. Efektem tej współpracy jest fotelik samochodowy który jest bezpieczny ale i wygodny. Innowacyjne materiały użyte przy tworzeniu fotelika samochodowego Avionaut Glider Softy Isofix zapewniają wytrzymałość fotelika oraz bezpieczeństwo małego pasażera. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg. Tak szeroka grupa wagowa jest możliwa, ponieważ fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem. Nie musisz więc co chwilę inwestować w nowy, większy fotelik. Edycja Avionaut Glider Softy Isofix została zaprojektowana z myślą o dłuższych podróżach. Wyjątkowo starannie dobrane materiały i struktury zapewniają pełen komfort nawet przez kilka godzin. Siedzisko fotelika samochodowego Avionaut Glider Softy Isofix jest ergonomicznie wyprofilowane – zapewnia odpowiednie podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka, a to znacznie zwiększa komfort jazdy.

 

SPRZEDAWANY FOTELIK GLIDER COMFY ISOFIX POSIADA WBUDOWANY SYSTEM ISOFIX + NOGĘ STABILIZUJĄCĄ.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - miękka tapicerka

Miękka tapicerka

 

Fotelik Avionaut Glider Softy Isofix jest wykonany z miękkich, oddychających materiałów wysokiej jakości. Zapewniają one wyjątkowy komfort jazdy, również na dalekich dystansach. Tapicerka fotelika Avionaut Glider Softy Isofix jest wyjątkowo miękka, a na dodatek łatwo się ją czyści.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa

 

Wygoda małego pasażera jest bardzo ważna, dlatego pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym Avionaut Glider Softy Isofix są regulowane, a ponadto posiadają miękkie materiałowe wkładki. Pasy bezpieczeństwa zapewniają więc nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podróżowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - regulacja pochylenia

Regulacja pochylenia

 

Kąt pochylenia fotelika jest regulowany, dlatego dziecko może podróżować w wygodnej pozycji, dostosowanej do jego wieku. Co więcej, siedzisko fotelika samochodowego jest ergonomicznie wyprofilowane, zapewnia więc odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka. Specjalnie zaprojektowana struktura oparcia oraz siedziska wspomaga optymalną cyrkulację powietrza. Regulacja wysokości zagłówka wraz z pasami jest prosta i pozwala dostosować fotelik do wzrostu dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - głębokie skrzydła boczne

Głębokie skrzydła boczne

 

Szczególną uwagę firma Avionaut poświęciła bezpieczeństwu najbardziej delikatnych części ciała dziecka: głowie, szyi i tułowiu. Głębokie skrzydła boczne zapewniają zabezpieczenie tułowia podczas uderzeń bocznych.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - zagłówek EPP

Zagłówek EPP

 

Szyja oraz głowa twojego dziecka są zaś chronione przez specjalny zagłówek EPP. EPP jest to materiał piankowo-polipropylenowy który jest lekki, przyjazny środowisku oraz elastyczny. Jednak co najważniejsze dla fotelika samochodowego, jest wytrzymały oraz absorbuje energię. Tak więc energia powstała w momencie zdarzenia drogowego, i która może zaszkodzić dziecku, zostanie pochłonięta przez zagłówek fotelika Avionaut Glider Softy Isofix. Zagłówek ponadto stanowi odpowiednie podparcie dla głowy i szyi, pozwala zachować odpowiednią pozycję w foteliku, dzięki czemu podróż jest w pełni komfortowa.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix - prosty montaż

System Isofix

 

Fotelik Avionaut Glider Softy Isofix montowany jest za pomocą systemu Isofix, co zapewnia bezpieczny i szybko montaż. Sztywne mocowanie fotelik poprawia bezpieczeństwo. Dodatkowa noga podpierająca to gwarancja prawidłowej instalacji. 

 
 
 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.01  Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.02Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.03
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy Isofix posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy