0

Montaż pasami

Avionaut Glider Softy

Avionaut Glider Softy
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy 9-25kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
499,00 PLN
499,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy to fotelik samochodowy stworzony we współpracy z projektantami i konstruktorami mającymi doświadczenie w branży lotniczej. Efektem tej współpracy jest fotelik samochodowy który jest bezpieczny ale i wygodny. Innowacyjne materiały użyte przy tworzeniu fotelika samochodowego Avionaut Glider Softy zapewniają wytrzymałość fotelika oraz bezpieczeństwo małego pasażera. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg. Tak szeroka grupa wagowa jest możliwa, ponieważ fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem. Nie musisz więc co chwilę inwestować w nowy, większy fotelik. Edycja Avionaut Glider Softy została zaprojektowana z myślą o dłuższych podróżach. Wyjątkowo starannie dobrane materiały i struktury zapewniają pełen komfort nawet przez kilka godzin. Siedzisko fotelika samochodowego Avionaut Glider Softy jest ergonomicznie wyprofilowane – zapewnia odpowiednie podparcie dla delikatnego kręgosłupa dziecka, a to znacznie zwiększa komfort jazdy.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - miękka tapicerka

Miękka tapicerka

 

Fotelik Avionaut Glider Softy jest wykonany z miękkich, oddychających materiałów wysokiej jakości. Zapewniają one wyjątkowy komfort jazdy, również na dalekich dystansach. Tapicerka fotelika Avionaut Glider Softy jest wyjątkowo miękka, a na dodatek łatwo się ją czyści.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa

 

Wygoda małego pasażera jest bardzo ważna, dlatego pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym Avionaut Glider Softy są regulowane, a ponadto posiadają miękkie materiałowe wkładki. Pasy bezpieczeństwa zapewniają więc nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podróżowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - regulacja pochylenia

Regulacja pochylenia

 

Kąt pochylenia fotelika jest regulowany, dlatego dziecko może podróżować w wygodnej pozycji, dostosowanej do jego wieku. Co więcej, siedzisko fotelika samochodowego jest ergonomicznie wyprofilowane, zapewnia więc odpowiednie podparcie dla kręgosłupa dziecka. Specjalnie zaprojektowana struktura oparcia oraz siedziska wspomaga optymalną cyrkulację powietrza. Regulacja wysokości zagłówka wraz z pasami jest prosta i pozwala dostosować fotelik do wzrostu dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - głębokie skrzydła boczne

Głębokie skrzydła boczne

 

Szczególną uwagę firma Avionaut poświęciła bezpieczeństwu najbardziej delikatnych części ciała dziecka: głowie, szyi i tułowiu. Głębokie skrzydła boczne zapewniają zabezpieczenie tułowia podczas uderzeń bocznych.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - zagłówek EPP

Zagłówek EPP

 

Szyja oraz głowa twojego dziecka są zaś chronione przez specjalny zagłówek EPP. EPP jest to materiał piankowo-polipropylenowy który jest lekki, przyjazny środowisku oraz elastyczny. Jednak co najważniejsze dla fotelika samochodowego, jest wytrzymały oraz absorbuje energię. Tak więc energia powstała w momencie zdarzenia drogowego, i która może zaszkodzić dziecku, zostanie pochłonięta przez zagłówek fotelika Avionaut Glider Softy. Zagłówek ponadto stanowi odpowiednie podparcie dla głowy i szyi, pozwala zachować odpowiednią pozycję w foteliku, dzięki czemu podróż jest w pełni komfortowa.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - prosty montaż

Prosty montaż

 

Pełnię bezpieczeństwa zapewni również prosta instalacja fotelika w samochodzie – gdy instalacja fotelika jest prosta spada poziom ryzyka związany z nieprawidłowym montażem. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy zakłada się szybko i łatwo. Fotelik posiada dodatkowo tzw. napinacze pasów, które znacznie ułatwiają ułożenie fotelika w stabilnej pozycji oraz zabezpieczenie go.

 
 
 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.01  Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.02Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy - kolor F.03
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Baza ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Baza ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Softy posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy