Avionaut Glider Royal Isofix - fotelik samochodowy 9-25kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Avionaut Glider Royal Isofix


Avionaut Glider Royal Isofix
Producent: Avionaut
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
799,00 PLN
799,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix to fotelik samochodowy stworzony we współpracy z projektantami i konstruktorami mającymi doświadczenie w branży lotniczej. Efektem tej współpracy jest fotelik samochodowy który jest bezpieczny ale i wygodny. Innowacyjne materiały użyte przy tworzeniu fotelika samochodowego Avionaut Glider Royal Isofix zapewniają wytrzymałość fotelika oraz bezpieczeństwo małego pasażera. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg. Tak szeroka grupa wagowa jest możliwa, ponieważ fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem. Nie musisz więc co chwilę inwestować w nowy, większy fotelik. Edycja Avionaut Glider Royal Isofix stworzona została z myślą o najbardziej wymagających, ceniących sobie wysokiej jakości materiały oraz piękny wygląd. Fotelik Avionaut Glider Royal Isofix jest miękki, dobrze wyprofilowany, a na dodatek cieszy oko.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix

 

 

 

Wygodny

 

Fotelik Avionaut Glider Royal Isofix jest wykonany z miękkich, oddychających materiałów wysokiej jakości. Zapewniają one wyjątkowy komfort jazdy, również na dalekich dystansach. Wygoda małego pasażera jest bardzo ważna, dlatego pasy bezpieczeństwa w foteliku samochodowym Avionaut Glider Royal są regulowane, a ponadto posiadają miękkie materiałowe wkładki. Pasy bezpieczeństwa zapewniają więc nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort podróżowania.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix - bezpieczny i łatwy montaż

System Isofix

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix montowany jest za pomocą systemu Isofix, co zapewnia bezpieczny i szybko montaż. Sztywne mocowanie fotelik poprawia bezpieczeństwo. Dodatkowa noga podpierająca to gwarancja prawidłowej instalacji. 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix - wygodny i bezpieczny

Regulacja pochylenia

 

Kąt pochylenia fotelika jest regulowany, dlatego dziecko może podróżować w wygodnej pozycji, dostosowanej do jego wieku. Regulacja wysokości zagłówka wraz z pasami jest prosta i pozwala dostosować fotelik do wzrostu dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal - innowacyjne bezpieczeństwo

Innowacyjne bezpieczeństwo

 

Głębokie skrzydła boczne zapewniają zabezpieczenie tułowia podczas uderzeń bocznych. Szyja oraz głowa twojego dziecka są zaś chronione przez specjalny zagłówek EPP. EPP jest to materiał piankowo-polipropylenowy który jest lekki, przyjazny środowisku oraz elastyczny. Jednak co najważniejsze dla fotelika samochodowego, jest wytrzymały oraz absorbuje energię. Tak więc energia powstała w momencie zdarzenia drogowego, i która może zaszkodzić dziecku, zostanie pochłonięta przez zagłówek fotelika Avionaut Glider Royal Isofix. Zagłówek ponadto stanowi odpowiednie podparcie dla głowy i szyi, pozwala zachować odpowiednią pozycję w foteliku, dzięki czemu podróż jest w pełni komfortowa.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal - prosty montaż

Prosty montaż

 

Pełnię bezpieczeństwa zapewni również prosta instalacja fotelika w samochodzie – gdy instalacja fotelika jest prosta spada poziom ryzyka związany z nieprawidłowym montażem. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix zakłada się szybko i łatwo. Fotelik posiada dodatkowo tzw. napinacze pasów, które znacznie ułatwiają ułożenie fotelika w stabilnej pozycji oraz zabezpieczenie go.

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal - wyjątkowy

Wyjątkowy

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal zachwyca swoim wyjątkowym designem. Klasyczne, eleganckie kolory pasują do każdego samochodu. Materiały wysokiej jakości są piękne i wytrzymałe. Tapicerka fotelika samochodowego Avionaut Glider Royal jest wyjątkowo miękka oraz łatwo się czyści. Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix wzbogacony jest również o elementy z wysokiej jakości skóry ekologicznej – dodaje mu to oryginalnego i eleganckiego charakteru. Avionaut Glider Royal to fotelik jedyny w swoim rodzaju!

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal isofix - kolor L.01 Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal - kolor L.02
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Baza ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal Isofix posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy