0

Montaż pasami

Avionaut Glider Comfy

Avionaut Glider Comfy
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
499,00 PLN
499,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy

 

Avionaut Glider Comfy to fotelik samochodowy odpowiedni dla dzieci z kategorii 9-25 kg, czyli od ok. 9 miesiąca aż do 5 roku życia. Specjalna konstrukcja oparcia i siedziska pozwala na dostosowanie fotelika do wzrostu dziecka. Avionaut Glider Comfy został zaprojektowany ze szczególną dbałością o detale i w zgodzie z najnowszymi trendami designu. Wykorzystane przy produkcji tkaniny i materiały są najwyższej jakości i zapewniają dziecku najwyższy komfort. Na tle innych, konkurencyjnych modeli, fotelik Glider Comfy wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz kolorystyką zgodną z najnowszymi trendami. Przy tworzeniu tego modelu zastosowano specjalną konstrukcję i technologię, która zapewnia odpowiednią wentylację.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy lifestyle

 

Nowoczesny fotelik samochodowy dla dzieci 9-25 kg

 

Avionaut Glider Comfy to fotelik samochodowy, który obejmuje grupę wagową 9-25 kg. Posiada specjalną konstrukcję, dzięki której może dopasować się odpowiednio do wzrostu i wymiarów dziecka tak, żeby dziecko zawsze czuło się komfortowo. Konstrukcja oparcia i siedziska zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Fotelik obejmuje aż dwie grupy wagowe 9-18 kg i 15-25 kg, zarówno w jednej, jak i drugiej grupie zapewniając maksimum bezpieczeństwa i komfortu podróży. Dziecko może podróżować w foteliku od ok. 9 miesiąca życia aż do ukończenia 5 lat.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy - regulacja pochylenia

Innowacyjny zagłówek

 

Fotelik dziecięcy Avionaut Glider Comfy został wyposażony w duży, regulowany zagłówek wykonany ze specjalnego materiału EPP, który pochłania energię podczas ewentualnej kolizji ze zderzeniem bocznym. Miękkie skrzydła zagłowka stanowią dodatkową ochronę głowy dziecka oraz zapewniają wygodne oparcie, a tym samym najwyższy poziom komfortu podróży. Konstrukcja zagłówka chroni odcinek szyjny kręgosłupa dziecka podczas podróży.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy - innowacyjne bezpieczeństwo

Regulacja zagłówka

 

Zagłówek fotelika Avionaut Glider Comfy posiada wygodną regulację zagłówka tak, że można dostosować go do aktualnego wzrostu dziecka. Odpowiednio dopasowany zagłówek poprawia komfort jazdy oraz bezpieczeństwo malucha.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider comfy bezpieczny fotelik dla dzieci

Wysoka jakość

 

Foteliki marki Avionaut słyną z wysokiej jakości. Podczas tworzenia Avionaut Glider Comfy wykorzystano miękkie i przyjazne skórze dziecka tkaniny. Wszystkie posiadają certyfikat OEko-tex standard 100, który informuje o tym, że tkanina jest bezpieczna dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka, nie zawiera substancji szkodliwych. 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy system ochrony bocznej

Regulacja pochylenia fotelika

 

Spośród innych fotelików podobnej wagi, Avionaut Glider Comfy wyróznia się wyjątkową regulacją pochylenia. Glider Comfy posiada możliwość pochylenia aż w 6 pozycjach, co znacznie wpływa na wygodę jazdy, zwłaszcza w długich podróżach.

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy regulacja

Stabilna pozycja

 

Marka Avionaut przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa dzieci podczas podróży. Fotelik Avionaut Glider Comfy został wyposażony w specjalny system napinaczy pasów, które zwiększają bezpieczeństwo dziecka oraz minimalizują ryzyko niewłaściwego montażu. 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Avionaut Glider chroni dziecko również w przypadku zderzenia bocznego, dzięki dużemu regulowanemu zagłówkowi wykonanemu z materiału EPP, który pochłania energię podczas zderzenia bocznego. Ponadto specjalnie zaprojektowane komfortowe, miękkie skrzydła zagłówka dodatkowo chronią głowę dziecka.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy dostępny w kolorach: 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut Glider comfy co 01 Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy co 02Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy Co 03Fotelik samochodowy Avionaut Glider Comfy co 04
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Akcesoria dodatkowe (do dokupienia):

 

 • Baza ISOFIX

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 8,15 kg

 • Długość: 53 cm

 • Szerokość: 44 cm

 • Wysokość: 66 cm

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R.44.04

 • Fotelik samochodowy Avionaut Glider Royal posiada certyfikat jakości Przemysłowego Instytutu Motoryzacji (PIMOT)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy