0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Avionaut AEROFIX SOFT LINE (bez bazy)

Avionaut AEROFIX SOFT LINE (bez bazy)
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 049,00 PLN
1 049,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX w wersji SOFT LINE (bez bazy)

 

Avionaut AeroFIX w wersji SOFT LINE to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w kategorii 67-105 cm i do 17,5 kg. Posiada możliwość montowania tyłem i przodem do kierunku jazdy. Możliwość jazdy przodem do kierunku jazdy istnieje w zakresie wzrostu 84-105 cm. Alternatywnie tyłe dziecko może jeździć w zakresie 67 - 105 cm. To zarazem rekomendowany przez Avionaut sposób przewozu dziecka. Fotelik AVIONAUT AeroFIX w wersji SOFT LINE jest zgodny z homologacją I-Size - ECE R-129. Jest montowany w samochodzie na bazie IQ ISOFIX. Ponadto posiada wyjątkowy na rynku system przebiegu pasa, gwarantujący pełną integrację z systemem ISOFIX samochodowy, a finalnie znacznie zwiększa bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę montażu.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line (bez bazy)

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - regulowany zagłówek

 

Nowoczesny fotelik samochodowy

 

AVIONAUT AeroFIX Soft Line to nowoczesny model fotelika samochodowego zapewniający dziecku wysoki komfort i maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Ogromną zaletą jest wykorzystanie innowacyjnej technologii zapewniającej optymalną wentylację w trakcie podróży. Aerofix Soft Line został wykonany z najwyższej jakości materiałów i tkanin - miękkich i przyjaznych dla skóry dziecka. Fotelik na tle innych, konkurenycjnych mu modeli, wyróżnia się opływowym kształem. Model dostępny jest w kilku kolorach, zgodnych z najnowszymi trendami oraz pasującymi do wnętrza każdego samochodu.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - europejska norma i-Size

 

Innowacyjny system wentylacji

 

Fotelik dziecięcy Avionaut AeroFIX Soft Line został wyposażony w specjalne kanały wentylacyjne, które tworzą Air Circulation System zapewniający prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz fotelika. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, dziecko nie poci się nawet podczas wysokich temperatur w okresie letnim.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - Air circulation system

 

Fotelik AVIONAUT AeroFIX Soft Line - bezpieczeństwo

 

Avionaut AeroFIX Soft Line to fotelik zgodny z homologacją I-Size. Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy zwiększają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulowany, duży zagłówek, który można odpowiednio dostosować do wzrostu i potrzeb dziecka. Podczas tworzenia fotelika AVIONAUT AeroFIX Soft Line zastosowano wysokiej jakości materiały - EPP, PP, PA oraz pianka z pamięcią kształtu zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i pochłaniają przeciążenia w wypadku zderzenia. Ponadto materiały charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki fizyczne i chemiczne. Dodatkowo EPP jest materiałem ekologicznym, który w 100% podlega recyklingowi, cechując się ponadto anty bakterio i grzybo statycznością. Fotelik AeroFIX Soft Line przeszedł wszystkie, najbardziej rygorystyczne testy potwierdzające najwyższe bezpieczeństwo dziecka w razie zderzenia.

 

 

Fotelik samochodowy AAvionaut AeroFIX Soft Line wentylacja

 

Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik Avionaut AeroFIX Soft Line można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik montowany tyłem jest odpowiedni dla dzieci w zakresie wzrostu 67-105 cm. Alternatywnie przodem do kierunku jazdy, można zamontować fotelik dla dzieci w zakresie wzrostu 84-105 cm.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Baza IQ ISOFIX

 

Avionaut AeroFIX Soft Line jest montowany na specjalnej bazie IQ Isofix. Baza wykorzystuje rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do systemu ISOFIX samochodu. Baza zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo posiada dźwiękową sygnalizację informującą o poprawności montażu. Dzięki temu nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy. Fotelik można kupić osobno lub w zestawie z bazą. 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line dostępny jest w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE AF 01 Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 02 Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 03 Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 04 Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 05
 
 
 

 

Dane techniczne:

 

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 

 • Wysokość: 

 • Szerokość: 

 • Długość:

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut  jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R 129 - i-Size

 • Pozytywna ocena w teście Instytutu VTI - Test Plus, oceniającego foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF).

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 

 • Wysokość: 

 • Szerokość: 

 • Długość:

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut  jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R 129 - i-Size

 • Pozytywna ocena w teście Instytutu VTI - Test Plus, oceniającego foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF).

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy