0

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

Avionaut AEROFIX SOFT LINE z bazą IQ ISOFIX

Avionaut AEROFIX SOFT LINE z bazą IQ ISOFIX
Producent: Avionaut
Rodzaj: Fotelik samochodowy
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 649,00 PLN
1 649,00 PLN
Kolor Avionaut:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX w wersji SOFT LINE + baza IQ ISOFIX

 

Avionaut AeroFIX w wersji SOFT LINE z bazą IQ ISOFIX to nowoczesny fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w kategorii 67-105 cm i do 17,5 kg. Posiada możliwość montowania tyłem i przodem do kierunku jazdy. Możliwość jazdy przodem do kierunku jazdy istnieje w zakresie wzrostu 84-105 cm. Alternatywnie tyłe dziecko może jeździć w zakresie 67 - 105 cm. To zarazem rekomendowany przez Avionaut sposób przewozu dziecka. Fotelik AVIONAUT AeroFIX w wersji SOFT LINE z bazą IQ ISOFIX jest zgodny z homologacją I-Size - ECE R-129. Jest montowany w samochodzie na bazie IQ ISOFIX. Ponadto posiada wyjątkowy na rynku system przebiegu pasa, gwarantujący pełną integrację z systemem ISOFIX samochodowy, a finalnie znacznie zwiększa bezpieczeństwo dziecka oraz wygodę montażu.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line (bez bazy)

 

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - regulowany zagłówek

 

Nowoczesny fotelik samochodowy

 

AVIONAUT AeroFIX Soft Line z bazą IQ ISOFIX to nowoczesny model fotelika samochodowego zapewniający dziecku wysoki komfort i maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy. Ogromną zaletą jest wykorzystanie innowacyjnej technologii zapewniającej optymalną wentylację w trakcie podróży. Aerofix Soft Line został wykonany z najwyższej jakości materiałów i tkanin - miękkich i przyjaznych dla skóry dziecka. Fotelik na tle innych, konkurenycjnych mu modeli, wyróżnia się opływowym kształem. Model dostępny jest w kilku kolorach, zgodnych z najnowszymi trendami oraz pasującymi do wnętrza każdego samochodu.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - europejska norma i-Size

 

Innowacyjny system wentylacji

 

Fotelik dziecięcy Avionaut AeroFIX Soft Line został wyposażony w specjalne kanały wentylacyjne, które tworzą Air Circulation System zapewniający prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz fotelika. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, dziecko nie poci się nawet podczas wysokich temperatur w okresie letnim.

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line - Air circulation system

 

Fotelik AVIONAUT AeroFIX Soft Line - bezpieczeństwo

 

Avionaut AeroFIX Soft Line to fotelik zgodny z homologacją I-Size. Bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy zwiększają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz regulowany, duży zagłówek, który można odpowiednio dostosować do wzrostu i potrzeb dziecka. Podczas tworzenia fotelika AVIONAUT AeroFIX Soft Line zastosowano wysokiej jakości materiały - EPP, PP, PA oraz pianka z pamięcią kształtu zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa i pochłaniają przeciążenia w wypadku zderzenia. Ponadto materiały charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki fizyczne i chemiczne. Dodatkowo EPP jest materiałem ekologicznym, który w 100% podlega recyklingowi, cechując się ponadto anty bakterio i grzybo statycznością. Fotelik AeroFIX Soft Line przeszedł wszystkie, najbardziej rygorystyczne testy potwierdzające najwyższe bezpieczeństwo dziecka w razie zderzenia.

 

 

Fotelik samochodowy AAvionaut AeroFIX Soft Line wentylacja

 

Fotelik przodem i tyłem do kierunku jazdy

 

Fotelik Avionaut AeroFIX Soft Line można zamontować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Fotelik montowany tyłem jest odpowiedni dla dzieci w zakresie wzrostu 67-105 cm. Alternatywnie przodem do kierunku jazdy, można zamontować fotelik dla dzieci w zakresie wzrostu 84-105 cm.

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line premiera na targach dziecięcych w Kolonii

 

Baza IQ ISOFIX

 

Avionaut AeroFIX Soft Line jest montowany na specjalnej bazie IQ Isofix. Baza wykorzystuje rozwiązanie z jednym gniazdem, które pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do systemu ISOFIX samochodu. Baza zwiększa bezpieczeństwo dziecka. Dodatkowo posiada dźwiękową sygnalizację informującą o poprawności montażu. Dzięki temu nie występuje ryzyko błędnego zapięcia fotelika do bazy. Fotelik można kupić osobno lub w zestawie z bazą

 

 

Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX Soft Line z bazą IQ ISOIX dostępny jest w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE AF 01 z bazą IQ ISOFIX Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 02 z bazą IQ ISOFIX Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 03 z bazą IQ ISOFIX Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 04 z bazą IQ isofix Fotelik samochodowy AVIONAUT AEROFIX SOFT LINE af 05 z bazą IQ ISOFIX
 
 
 

 

Dane techniczne:

 

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 

 • Wysokość: 

 • Szerokość: 

 • Długość:

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut  jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R 129 - i-Size

 • Pozytywna ocena w teście Instytutu VTI - Test Plus, oceniającego foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF).

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 

 • Wysokość: 

 • Szerokość: 

 • Długość:

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik samochodowy Avionaut  jest zgodny z dyrektywą bezpieczeństwa ECE R 129 - i-Size

 • Pozytywna ocena w teście Instytutu VTI - Test Plus, oceniającego foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF).

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy