Produkt został zapamiętany

Montaż pasami

Avionaut Pixel Pro (bez bazy IQ ISOFIX)

New
Avionaut Pixel Pro (bez bazy IQ ISOFIX)
Cena: 949,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Avionaut:

Kolor Avionaut:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro (bez bazy)

Avionaut Pixel Pro to nowa wersja jednego z najpopularniejszych fotelików samochodowych w kategorii 0-13 kg. Pixel Pro został udoskonalony względem poprzednika - budka fotelika regulowana będzie osobno. Avionaut Pixel Pro podobnie jak poprzednik, słynie z bardzo niskiej wagi fotelika (poniżej 2,5 kg), co czyni go jednym z lżejszych fotelików samochodowych na rynku. Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro montowany jest tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży.  Fotelik z bazą Isofix IQ (do dokupienia osobno) spełnia restrykcyjną normę bezpieczeństwa I-Size. Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. 

W porównaniu do poprzednika, w foteliku Avionaut Pixel Pro zmieniono również tapicerkę, a także zmieniono nieco design, dzięki czemu fotelik wygląda wyjątkowo elegancko, ale jest przy tym niezwykle komfortowy, bezpieczny i lekki jak poprzednik.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro montowany jest za pomocą pasów samochodowych lub bazy IQ ISOFIX (do dokupienia osobno), baza ta pasuje również do fotelika Avioanut Aerofix dla dzieci 0-17,5 kg.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro - kompozytowe materiały

Kompozytowe materiały

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro wykonany jest z materiałów kompozytowych oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest on niezwykle wytrzymały, a przy tym wyjątkowo lekki. Kompozyt EPP+PP+PA z którego wykonany jest fotelik zapewnia wysoką wytrzymałość, doskonałą izolację, a także wyjątkową odporność na ścieranie.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel pRO - integracja z systemem ISOFIX

Integracja z systemem ISOFIX

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro wyposażony jest w pojedynczy uchwyt, którym dziecko przypinane jest bezpośrednio do bazy IQ ISOFIX. Rozwiązanie to pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet jakie płyną z korzystania z systemu ISOFIX i znacznie zwiększają poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie podróży. Baza Isofix do fotelika Avionaut Pixel Pro dostępna jest osobno. Fotelik w samochodach bez Isofixu można zamontować za pomocą pasów samochodowych.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro - system DSS

System DSS

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro wyposażony jest w system DSS (Dynamic Stress Shield), którego zadaniem jest pochłanianie energii oraz zmniejszenie przeciążenia oddziałującego na dziecko w czasie wypadku. System ten działa jak tarcza, która zapewnia dziecku bezpieczeństwo w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro - System Click'n'Drive

System Click’n’Drive

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro wyposażony jest w system Click’n’Drive. System ten polega na informowaniu rodzica o poprawnym zamontowaniu fotelika za pomocą systemu ISOFIX, kiedy fotelik używany jest z bazą (do dokupienia osobno). Każdorazowe poprawne zamontowanie fotelika sygnalizowane jest za pomocą dźwięku i zielonego podświetlenia na bazie.

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro - ergonomia

Ergonomia

Fotelik samochodowy Avionaut Pixel Pro wyposażony jest w specjalną wkładkę, która zapewnia dziecku odpowiednią pozycję w foteliku. Tapicerka wózka wypełniona jest pianką zapamiętującą kształt, dzięki czemu dopasowuje się ona idealnie do wymiarów dziecka. Tapicerkę fotelika możesz w bardzo łatwy sposób zdjąć i wyprać, dzięki czemu utrzymanie fotelika w czystości jest bardzo łatwe.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również