Spacerówka Anex Air-X - ultralekki wózek spacerowy - Boboland24.pl
0

Wózki spacerowe (spacerówka)

NIE ZNALAZŁEŚ INTERESUJĄCEJ PROMOCJI?
NAPISZ DO NAS!

Anex Air-X


Anex Air-X
Producent: Anex
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 319,00 PLN
1 199,00 PLN
Kolor Anex Air-X:

Opis produktu

Wózek spacerowy Anex Air-X - kolekcja 2019 

 
 

Anex Air-X to ultralekki wózek spacerowy, który łatwo się składa do kompaktowych rozmiarów. Wózek sprawdzi się w codziennym użytkowaniu oraz na wakacjach. Model Anex Air-X przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do aż 22kg.

 
 

Wózek spacerowy Anex Air-X - kolekcja 2019

 

 

Regulacja

 

Anex Air-X jest przede wszystkim wygodny dla dziecka, w wózku można regulować oparcie oraz podnóżek, dopasowując pozycję do potrzeb dziecka. Oparcie można ustawić w pozycji leżącej, idealnej do snu czy noworodków. Regulacja oparcia znajduje się na zewnątrz, dzięki czemu nie obudzisz dziecka, kiedy zaśnie podczas spaceru.

 

Wózek spacerowy Anex Air-X - regulowany, bezpieczny, idealny na każdy spacer

 

Budka

 

Budka spacerówki jest szeroka i można ją regulować, a w razie potrzeby w budce można rozsunąć dodatkowy panel zamykany na suwak. Budka ochroni dziecko w wózku przed wiatrem i słońcem. W budce Anex Air-X znajdują się dwa okienka do obserwacji dziecka, jedno z folii a drugie to panel wentylacyjny wykonany z siateczki. Panel wentylacyjny sprawdzi się podczas upałów, w razie potrzeby można go zasłonić.

 

 

 

Wózek spacerowy Anex Air-X ma obszerna budke chroniącą dziecko przed słońcem

 

Bezpieczeństwo

 

Wózek spacerowy Anex Air-X wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi ochraniaczami oraz barierkę. Barierkę można wypiąć z jednej strony lub całkowicie co ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z wózka.

 

Wózek spacerowy Anex Air-X - bezpieczny dla dziecka, posiada pasy bezpieczeństwa

 

Składanie

 

Wózek składa się do małych rozmiarów. Składanie spacerówki zajmuje kilka sekund i jest naprawdę łatwe. Anex Air-X, dzięki swojej lekkości i wymiarom po złożeniu jest idealnym wózkiem na wakacje czy podróż. Po złożeniu wózek można ustawić pionowo lub poziomo. Do wózka dołączona jest praktyczna torba transportowa, która zabezpieczy wózek przez zabrudzeniem podczas transportu czy przechowywania.

 

Skladany wózek spacerowy Anex Air-X - praktyczny dla rodziców

Praktyczny dla rodziców

 

Anex Air-X bardzo łatwo się prowadzi a to dzięki skrętnym przednim kołom oraz zawieszeniu, które samo dostosowuje się do drogi. Samoregulująca się amortyzacja to duże ułatwienie dla rodzica. Kolejnym udogodnieniem jest pojemny kosz na stelażu oraz kieszonka z tyłu wózka na drobiazgi.

 

Wózek Anex Air-X dostępny w kolorach:

 

Wózek spacerowy Anex Air-X kolor yellowWózek spacerowy Anex Air-X kolor terracottaWózek spacerowy Anex Air-X kolor green

Wózek spacerowy Anex Air-X kolor grayWózek spacerowy Anex Air-X kolor black

 

 

 

Dane techniczne:

 
 

 

Waga i wymiary:

 

  • Wysokość: 111 cm

  • Szerokość: 49 cm

  • Długość: 87/86 cm

  • Waga: 8,7kg

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

  • Wysokość: 111 cm

  • Szerokość: 49 cm

  • Długość: 87/86 cm

  • Waga: 8,7kg

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

Komentarze
Marta napisał:
Ocena: 9/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Mamy ją od 3 miesięcy. Bardzo fajna spacerówka. Składa się i rozkłada rewelacyjnie - lekko, szybko i jedną ręką. Zajmuje bardzo mało miejsca po złożeniu. Lekka. Idealna do bagażnika samochodu albo podróż samolotem. Minus - amortyzacja, słabo jeździ po nierównościach i pokonując nawet niski krawężnik trzeba unieść przednie koła.
Olkaa napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Super wózek . Fajnie ze anex je wypuścił . Idealny na podróże i do miasta :)
Karolina napisał:
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Wózek urzekł mnie już na pokazach, już wtedy wiedziałam, że będzie nasz! Niedawno do nas przyszedł i w czerwcu leci z nami do Grecji. Syn zrobił już pierwsze przymiarki i wózek został zaakceptowany! Wiedziałam, że można liczyć na Anex, mamy od nich już naszego crossa.