Produkt został zapamiętany

Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

Anex m/type 2w1

Anex m/type 2w1
Cena: 3 499,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Anex:
Adapter do wpięcia fotelika:

Kolor Anex:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Wózek dziecięcy Anex m/type

Wózek dziecięcy Anex m/type to najnowsza wersja popularnego i bardzo cenionego przez rodziców wózka Anex Sport. Producent wprowadził sporo modyfikacji w tym modelu, a wszystko po to, żeby użytkowanie m/type było jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Wózek m/type posiada wzmocniony i jeszcze bardziej funkcjonalny stelaż, ulepszony system anty wstrząsowy przednich kół oraz amortyzację kół tylnych. Ponadto zarówno gondola, jak i siedzisko spacerowe zostało zmodyfikowane w taki sposób, żeby jeszcze bardziej odpowiadać na potrzeby dzieci i rodziców. Wózek Anex m/type pomimo zmian w konstrukcji i wyglądzie, wciąż zachował nowoczesny, stylowy look. Dodatkowo do wózka dołączony jest niezwykle funkcjonalny plecak z pojemnymi kieszeniami.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Nowy, umocniony stelaż

Stelaż w wózku Anex m/type został wykonany z wysokiej jakości niezawodnych materiałów. Konstrukcja ramy została zabezpieczona przed ewentualnym zniekształceniem, na które są narażone wózki podczas codziennego użytkowania. Stelaż m/type posiada dodatkową rurę uchwytu wewnątrz, co sprawia, że jest on bardzo wytrzymały i mocny. Ulepszony stelaż posiada dwa miejsca na napoje – po prawej i lewej stronie.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Mechanizm prostego składania

Anex m/type to wózek, który posiada mechanizm prostego składania. Dzięki najnowszemu rozwiązaniu, do złożenia wózka spacerowego, nie potrzebujesz zdejmować siedziska. Spacerówkę bez większego problemu złożyć wraz z siedziskiem.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - łatwo się prowadzi

Wózek głęboki Anex m/type

Wózek głęboki Anex m/type jest bardzo komfortowy w użytkowaniu. W porównaniu do wcześniejszego modelu - wózka Anex Sport - m/type jest jeszcze łatwiejsza w użyciu. Nowe adaptery pozwalają na proste i szybkie mocowanie gondoli. Ponadto m/type posiada system zdejmowania gondoli z ramy wózka za pomocą jednej ręki.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - funkcjonalna spacerówka

Wózek spacerowy Anex m/type

Wersja spacerowa wózka Anex m/type jest bardzo praktyczna. Dzięki możliwości ustawienia siedziska na różnych pozycjach, dziecko może wygodnie spać w spacerówce, co znacznie zwiększa jej funkcjonalność. Siedzisko spacerowe można łatwo zamontować i zdjąć za pomocą jednej ręki. 

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - regulowana budka

Regulacja

Anex m/type jest w pełni regulowany, dzięki czemu można go z łatwością dostosować do potrzeb dziecka. Oparcie wózka jest regulowane za pomocą przycisku. Takie rozwiązanie ułatwia zmianę pozycji wózka. W wózku Anex m/type regulowany jest także podnóżek. Jego podnoszenie oraz opuszczanie jest łatwe i szybkie. Producent zadbał także o nowy design wentylacji podnóżka.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - lekki stelaż i nowe koła

Siedzenie pod specjalnym kątem

W celu stworzenia dzieciom jeszcze bezpieczniejszych warunków, siedzenie wózka spacerowego zostało umieszczone pod specjalnym kątem, co zapobiega ewentualnemu ześlizgnięciu się dziecka z wózka podczas spaceru.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - na każdą pogodę

Obszerna budka

Budka w wózku Anex m/type jest obszerna i tworzy ochronę przed słońcem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto budka posiada wygodną regulację daszka.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Koła

W Anex m/type zastosowano ulepszony system mocowania kół, dzięki któremu koła jeszcze lepiej się obracają, co pomaga płynnie poruszać się po różnych nawierzchniach. Przednie koła posiadają ulepszony system anty wstrząsowym, natomiast tylne mają dodatkowe, ulepszone zawieszenie. Na stelażu zmieniono także duże, czarne sprężyny na nowe, kompaktowe, do których nie dostaje się błoto. Innowacją jest także pokrycie koła. Zostało zmienione na lepsze, czyli takie, które lepiej dostosowują się do różnych warunków (także śnieg, deszcz, piasek itp.).

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Ulepszone hamowanie i blokada kół

W modelu m/type producent zadbał o to, żeby hamowanie było jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze w użytkowaniu. Na stelażu umieszczony został pedał stop, do którego dostęp jest jeszcze łatwiejszy niż w wersji SPORT. Anex m/type posiada także ulepszoną blokadę przedniego hamulca. W m/type możesz zablokować go stopą. Hamulce dodatkowo wzmocnione są metalowymi elementami, aby zapewnić dziecku jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Wygodne oznakowanie dla lepszego komfortu jazdy

Wózek dziecięcy Anex m/type został wyposażony w mechanizm pochłaniania wstrząsów. Dzięki wygodnemu oznakowaniu, można łatwiej wybrać funkcję łagodzenia wstrząsów w oparciu o rodzaj nawierzchni.

Wózek dziecięcy głęboko-spacerowy Anex mtype 2w1 - bezpieczna i wygodna gondola

Akcesoria

Anex m/type, podobnie jak poprzednie modele wózków marki Anex posiada w szereg dodatkowych i bardzo praktycznych akcesoriów. Na szczególną uwagę zasługuje stylowy plecak dołączony do wózka m/type. Jest wygodny w użytkowaniu oraz niezwykle pojemny i funkcjonalny. Posiada nowe kieszenie, dzięki którym zawsze będziesz mieć pod ręką wszystkie niezbędne rzeczy. Oprócz plecaka ulepszone zostały także inne akcesoria, takie jak np. adaptery, czy uchwyt na kubek.

Dane techniczne:

Waga:

Gondola:

 • Długość: 110 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Wysokość: 123 cm
 • Waga: 14,45 kg

   
Wózek spacerowy
 • Długość: 107 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Wysokość: 113 cm
 • Waga: 14,6 kg

Wymiary gondoli od wewnątrz:
 • Długość: 72 cm
 • Szerokość: 35 cm
 • Wysokość: 15 cm
 • Waga: 4,35 kg

Wymiary siedziska spacerowego:
 • Długość: 95 cm
 • Szerokość: 35 cm
 • Wysokość: 52 cm
 • Waga: 4,5 kg


Stelaż:
 • Długość: 72 cm
 • Szerokość: 49,2 cm
 • Wysokość: 29,8 cm
 • Waga: 5,35 kg

Gwarancja:

 • 24 miesiące 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy