Produkt został zapamiętany

Zabawki i maskotki

Alilo Smarty Bunny R1

New
Alilo Smarty Bunny R1
Cena: 209,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Alilo:

Alilo:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Alilo Smarty Bunny R1

Alilo Smarty Bunny to interaktywna elektroniczna grzechotka, która jest niezwykle doceniana przez rodziców. Posiada fabrycznie wgraną muzykę oraz kołysanki, które pomogą dziecku zasnąć. Oprócz muzyki zabawka posiada 60 różnych dźwięków i odgłosów, które zapewnią rozwój zmysłów dziecka. Maluch poza zabawą ma możliwość nauki kolorów w dwóch językach - polskim i angielskim. Materiały, z których stworzona została zabawka, są bezpieczne dla dziecka.

 

Świecące uszka

Zabawka Smarty Bunny posiada świecące uszy, które zapewnią dziecku świetną zabawę. Świecą się na kolor, który zostanie rozpoznany przez Smarty. 

Śpiewająca zabawka

Potrafi śpiewać piosenki i kołysanki, które zostały fabrycznie wgrane i nie ma możliwości wgrania swoich propozycji. 60 różnych dźwięków i odgłosów z otaczającego świata pomoże dziecku poznać świat. 

Identyfikacja kolorów

Króliczek identyfikuje różne kolory. W zestawie do zabawki Alilo Smarty Bunny dołączone zostały karty. Gdy przyciśniemy do nich zabawkę, powie nam jaki kolor się na nich znajduje - zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zabawka powie nam również, co widzi na karcie i odegra dźwięk do niej przypisany - w obu językach. 

Korzyści rozwojowe

Zabawka Alilo Smarty Bunny zapewnia dzieciom wiele korzyści rozwojowych. Pozwala dziecku na samodzielną zabawę i to w dwóch językach, dzięki czemu dziecko będzie mogło rozwijać naukę angielskiego. 

Opinie o produkcie

Magda
Ocena: 10/5
Ale to jest świetne!! :) Bardzo polecam, chociaż chwilę spokoju mam ha ha :)

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również