0

Sanki dla dzieci

Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem

Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem
Producent: Adbor Piccolino
Rodzaj: Sanki dziecięce
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
269,00 PLN
269,00 PLN
Kolor:
Muffka:

Opis produktu

Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem

 

Sanki Adbor Piccolino są wygodne oraz trwałe. Stelaż sanek wykonany jest z metalu, natomiast siedzisko z mocnego plastiku. Sanki wyposażone są w oparcie, pchacz oraz ciepły śpiwór. Oparcie zapewni dziecku wygodną i bezpieczną podróż. Popychacz (pchacz) do sanek wyposażony jest w regulację wysokości, dzięki czemu można go dopasować do wzrostu rodzica prowadzącego sanki. Popychacz oraz oparcie można zdemontować. Sanki wyposażone są również w pasy bezpieczeństwa, mocną taśmę do ciągnięcia sanek. Do sanek Adbor Piccolino dołączony jest ciepły śpiworek podszyty ciepłym kożuszkiem.

Do sanek można dokupić ciepłą rękawice (muffkę) zapinaną na ramę popychacza. Muffka wewnątrz pokryta jest ciepłym kożuchem, który ochroni Twoje dłonie podczas zimowych spacerów.

 


 

Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Czerwony Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Grafit Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Granat Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Niebieski Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Róż Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Zielony Adbor Piccolino Sanki z pchaczem i śpiworem - kolor Złoty
Szczegóły
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy