0


Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

Adamex Neonex 2w1

Adamex Neonex 2w1
Producent: Adamex
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 399,00 PLN
Opis produktu

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1

 

Adamex Neonex 2w1 to najnowszy model wózka głęboko-spacerowego znanej i cenionej wśród rodziców marki Adamex. Wózek charakteryzuje się klasycznym designem, prostotą obsługi oraz wyjątkowo niską wagą. Pompowane koła z pewnością znacznie ułatwią jazdę po nierównym terenie, dzięki czemu wózek sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w nieco trudniejszym terenie.

 
 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - klasyczny design; praktyczna torba; łatwe składanie; pompowane koła; obrotowe koła przednie; praktyczny kosz zakupowy; wysokiej jakości materiały; pełna regulacja

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Aspena Neonex 2w1 - pompowane koła

 

 

 

 

Pompowane koła

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 wyposażony jest w pompowane koła, dzięki czemu doskonale sprawdzi się on zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie, np. w parku. Pompowane koła stanowią dodatkową amortyzację, dzięki której dziecko znacznie mniej odczuje wstrząsy wywołane jazdą po nierównościach.

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - obrotowe koła przednie

 

 

 

 

 

Obrotowe koła przednie

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 wyposażony jest w obrotowe koła przednie, dzięki którym wózek jest wyjątkowo zwrotny i możesz prowadzić go za pomocą jednej ręki. Rozwiązanie to z całą pewnością okaże się pomocne w ciasnych uliczkach lub w ciasnych alejkach sklepowych.  

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - łatwe składanie

 

 

 

Łatwe składanie

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 składa się wyjątkowo łatwo i szybko, a po złożeniu wózek zajmuje niewiele miejsca. Wózek z łatwością zmieści się w bagażniku samochodu, dzięki czemu bez obaw możesz zabierać go w podróż.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - pełna regulacja

 

 

 

Pełna regulacja

 

Moduły wózka dziecięcego Adamex Neonex 2w1 są w pełni regulowane, dzięki czemu dostosujesz je odpowiednio do potrzeb swojego dziecka, zapewniając mu w ten sposób możliwie najbardziej komfortowe warunki do podróżowania.

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - praktyczne akcesoria

 

 

 

 

Praktyczne akcesoria

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 zawiera w zestawie wygodną i praktyczną torbę z akcesoriami oraz pokrowce na nóżki, które na pewno okażą się przydatne w czasie chłodnych dni.  

 

 

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 - pojemny kosz zakupowy

 

 

 

Pojemny kosz zakupowy

 

Wózek dziecięcy Adamex Neonex 2w1 wyposażony jest w pojemny i praktyczny kosz znajdujący się w dolnej części stelaża. Kosz ten znacznie ułatwi Ci przewożenie zakupów lub innych akcesoriów, które mogą okazać się przydatne w czasie wspólnych spacerów z dzieckiem.

 

 

 

 

Szczegóły

 

Akcesoria w zestawie:

 

  • Torba z akcesoriami

  • Pokrowce na nóżki

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy