0

Montaż pasami

X-lander X-Car z bazą Isofix

X-lander X-Car z bazą Isofix
Producent: X-lander
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
899,00 PLN
Opis produktu

Fotelik samochodowy X-lander X-Car

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car z bazą Isofix to fotelik samochodowy i nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 13 kg, czyli do ok. 15 miesiąca życia. W foteliku dziecko wożone jest tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy X-Car z bazą Isofix został wykonany z materiałów najwyższej jakości, posiada regulowane pochylenie oraz zagłówek, który można dostosować do wymiarów i wzrostu dziecka. Fotelik montowany jest za pomocą dołączonej do zestawu bazy Isofix.

 

Fotelik samochodowy X-lander X-car - bezpieczeństwo

 

Wkładka redukcyjna

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car posiada w zestawie specjalną wkładkę, redukującą przestrzeń, która zapewnia odpowiednie ułożenie nawet najmłodszym dzieciom. Dzięki wkładce, siedzisko fotelika zmniejsza się, zabezpieczając malucha oraz gwarantując mu wygodę i komfort dziecka.

 

Fotelik samochodowy X-lander X-car wkładka redukcyjna

Regulowane pasy

 

Pasy w fotliku samochodowym X-lander X-Car można z łatwością regulować, nawet za pomocą jednej ręki. Dzięki temu można dopasować je do wzrostu i wymiarów malucha. Dodatkowe 5-punktowe pasy bezpieczeństwa umieszczone na siedzisku fotelika zapewniają ochronę i amortyzują uderzenia, ponieważ rozprowadzają ich siłę w różne punkty. Takie rozłożenie pasów zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas jazdy. Na pasy bezpieczeństwa zostały nałożone miękkie i szerokie osłonki pasów, które chronią dziecka przed uciskiem oraz zapewniają mu komfort podczas jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car - pasy bezpieczeństwa

 

Baza Isofix

 

Baza Isofix, która została dołączona do fotelika X-Car gwarantuje dziecku jeszcze większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Baza znacznie ułatwia i przyśpiesza montaż fotelika. To także praktyczne udogodnienie, dzięki któremu zawsze masz pewność, że fotelik został prawidłowo zamontowany. Fotelik X-Car posiada również możliwość regulacji wysokości nogi mocującej bazę. Systemem Isofix w samochodzie to zawansowana technologia, która pozwala wyeliminować ewentualne błędy w montażu, co znacznie poprawia bezpieczeństwo podróży. 

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car - baza Isofix

Wielostopniowa regulacja zagłówka

 

Zagłówek w foteliku X-lander X-Car posiada wielostopniową regulację. Odpowiednie dopasowanie zagłówka do wzrostu i wymiarów dziecka zapewnia poprawną pozycję ułożenia dziecka. Właściwa regulacja zagłówka, gwarantuje także prawidłowe wpięcie pasów, co jest niezwykle ważne dla bezpieczeństwa dziecka.

 

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car regulowany zagłówek

 

Ochrona boczna SIP

 

X-lander X-Car został zaprojektowany ze szczególną starannością o bezpieczeństwo dziecka. Fotelik X-Car został wyposażony w ochronę boczną SIP, który stanowi dla dziecka dodatkową ochronę głowy, bioder i barków w razie uderzenia bocznego.

 

 

Fotelik samochodowy X-lander X-car zdejmowana tapicerka

Łatwy w utrzymaniu czystości

 

Tapicerkę X-Car można łatwo zdejmować bez konieczności demontowania pasów. Całość obicia nadaje się do prania w pralce, co znacznie ułatwia utrzymanie fotelika w czystości. Specjalnie wyprofilowana łopatka pomaga umieścić po praniu tapicerkę ponownie na obudowie fotelika.

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car wentylacja

 

Wentylacja w foteliku X-Car

 

Fotelik samochodowy X-Car posiada boczne wywietrzniki, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza wzdłuż całej powierzchni, na której znajduje się dziecko.

 

Fotelik samochodowy X-lander X-Car kompatybilny z wózkami 3w1

 

Kompatybilność z wózkami

 

Fotelik jest kompatybilny ze wszystkimi modelami wózków x-lander 3w1, oraz większością wózków dostępnych na rynku za pomocą specjalnych adapterów.     

 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 4,8 kg

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni do około 15 miesiąca życia

  • Od 0 - 13 kg - 0+ i I grupa wagowa

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 4,8 kg

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dla dzieci od pierwszych dni do około 15 miesiąca życia

  • Od 0 - 13 kg - 0+ i I grupa wagowa

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy