0

Zabawki i maskotki

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) - Aplikacja

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) - Aplikacja
Producent: Szumisie
Model: Szumiący miś, maskotka
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
279,00 PLN
Opis produktu

Szumisie - Szumisia maskotka (dziewczynka) biały - aplikacja

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja to zupełnie nowy produkt marki Szumisie. Wykonany jest z atestowanych i bezpiecznych materiałów, które są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Wyposażony jest we wszystkie systemy swoich poprzedników (czujnik snu, system non-stop etc), jednak dodatkowo pozwala on na łączenie się z misiem poprzez specjalną aplikację na telefon lub tablet. Ponadto Szumiś pełni funkcję elektronicznej niani - czuwa przy dziecku nawet podczas wyłączonego szumu i daje znać rodzicom w momencie, gdy maluch się przebudzi. Szumiś ten, podobnie jak poprzednicy, wyposażony jest w czujnik snu, który wykrywa czy dziecko  zasnęło, dzięki czemu po 60 minutach szum powoli ustaje, a Szumiś przechodzi w stan czuwania, oszczędzając w ten sposób energię. Gdy dziecko się obudzi się i będzie niespokojne, Szumiś ponownie uruchomi się na godzinę, po czym ponownie przejdzie w stan czuwania.

 

 
 
 

Szumisie - Szumiś maskotka dziewczynka biały - aplikacja - regulowana głośność; czujnik snu; obsługa za pomocą aplikacji na telefon lub tablet; system non-stop; uszyty z atestowanych materiałów; obsługa jednym przyciskiem; powiadomienie o aktywacji czujnika snu; 5 rodzajów białego szumu

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - mechanizm szumiący

 

 

 

Mechanizm szumiący

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja posiada mechanizm szumiący, który uspokaja dziecko i pozwala mu spokojnie zasnąć. Zamontowany jest on w brzuszku maskotki, a dostępu do niego chroni suwak, dzięki czemu dziecko nie ma możliwości przypadkowo go wyjąć. Mechanizm szumiący obsługiwany jest bez konieczności wyjmowania go. Mechanizm szumiący emituje aż 5 rodzajów białego szumu: dźwięk suszarki, odkurzacza, wód płodowych z bijącym sercem, fal morskich i padającego deszczu.

 
 

 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - system non-stop

 

 

 

System non-stop

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja wyposażony jest w system non-stop, który umożliwia uruchomienie szumu na 12 godzin, dzięki któremu dziecko może przespać nawet całą noc przy przyjemnym szumie.

 
 
 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - bezpieczne materiały

 

 

 

 

 

Bezpieczne materiały

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja wykonany jest z atestowanych materiałów, które są bezpieczne dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Po wyjęciu mechanizmu szumiącego, maskotkę możesz wyprać w pralce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - obsługa za pomocą aplikacji

 

 

 

Obsługa za pomocą aplikacji

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja może być obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon lub tablet. Rozwiązanie to pozwala na zdalne obsługiwane Szumisia z odległości, co z pewnością przypadnie do gustu nowoczesnym rodzicom.

 
 
 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - elektroniczna niania

 

 

 

 

Elektroniczna niania

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja działa w taki sam sposób, w jaki działa elektroniczna niania. Szumiś przez cały czas monitoruje zachowanie dziecka i w momencie jego przebudzenia lub płaczu wysyła sygnał do rodzica, aby sprawdzić co dzieje się z dzieckiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - czujnik snu

 

 

 

Czujnik snu

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja wyposażony jest w czujnik snu, który monitoruje zachowanie dziecka. Gdy czujnik wykryje, że dziecko śpi, wyłącza się po 60 minutach i przechodzi w tryb czuwania. Gdy czujnik snu wykryje budzące się dziecko, ponownie uruchomi się i przez kolejne 60 minut będzie emitował szum. 

 
 
 

 

 

 

 

Szumisie - Szumiś maskotka (dziewczynka) biały aplikacja - łatwa obsługa

 

 

 

 

Łatwa obsługa

 

Szumisia maskotka (dziewczynka) - aplikacja jest bardzo łatwy w obsłudze. Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna i jej obsługa nie powinna sprawić rodzicom najmniejszego problemu. Regulowana głośność oraz obsługa za pomocą jednego przycisku z pewnością ułatwią korzystanie z misia.

 

 

 

 

 

Szczegóły

 

Wymiary:

 

  • Wymiary maskotki: 15 x 44 cm

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy