0

Zabawki i maskotki

Szumisie - Szumiś Dziewczynka - Czujnik Snu

Szumisie - Szumiś Dziewczynka - Czujnik Snu
Producent: Szumisie
Rodzaj: Szumiący miś, maskotka
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
199,00 PLN
Opis produktu

Szumisie Szumiś Dziewczynka - Czujnik Snu

 

Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, ale też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat. Rączki i uszka misia zachęcają do zabawy. A kiedy maluszek zasypia może przytulić się do miękkiego szumiącego misia. Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, zapinana jest na bezpieczny suwak. Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki. Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia. Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce.

Czujnik Snu - Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek zaczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dzwięk. Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja umożliwia włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, żeby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet cała noc.

 

 

Szumisie Szumiś Dziewczynka Czujni Snu

Szczegóły

 

Wymiary:

 

  • Wymiary maskotki: 15 x 44 cm

 

Gwarancja:

 

  • 12 miesięcy

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy