Z bazą ISOFIX

Swandoo Albert 1.2 i-Size (z bazą Isofix)

Swandoo Albert 1.2 i-Size (z bazą Isofix)
Cena: 1 849,00 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Swandoo:

Kolor Swandoo:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size z bazą (0-13 kg)

 

Swandoo Albert i-Size 1.2 to nowsza, udoskonalona wersja znanego już na polskim rynku modelu Swandoo Albert. Fotelik ten przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 13 kg. W przypadku nowej wersji producent zapewnił dodatkową ochronę boczną (SIB), która znacznie poprawia bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji bocznej. W zestawie znajduje się dedykowana do fotelika baza Isofix, która zapewnia wyjątkowo łatwy, ale przede wszystkim bezpieczny montaż. Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size może być montowany również za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik montowany jest w tyłem do kierunku jazdy.

 

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size - komfortowa wkładka redukcyjna

Komfortowa wkładka redukcyjna

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w komfortową wkładkę redukcyjną, która zapewnia komfort i bezpieczeństwo maluszkowi. Wkładka wykonana jest z wyjątkowego materiału memory foam - pianki, która zapamiętuje kształty.

 

 

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size z bazą - regulowany zagłówek

Regulowany zagłówek

 

Swandoo Albert 1.2 pozwala na regulację zagłówka w 6 pozycjach, dzięki czemu bez żadnego problemu dopasujesz jego wysokość idealnie do potrzeb swojego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy

System ochrony bocznej SIB

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w dodatkowy system ochrony bocznej (SIB), który skutecznie chroni dziecko w przypadku kolizji bocznej. Ponadto fotelik spełnia restrykcyjną, europejską normę i-Size.

 

 

 

Fotelik samochodowy

Przeciwsłoneczny daszek

 

Swandoo Albert 1.2 i-Size wyposażony jest w przeciwsłoneczny daszek z filtrem UPF 50+, który skutecznie chroni dziecko przed szkodliwymi dla niego promieniami słonecznymi.

 

 

 

Fotelik samochodowy

Fluorescencyjne pasy bezpieczeństwa

 

Kolejną innowacją w foteliku są fluorescencyjne pasy bezpieczeństwa, które pozwalają na łatwe zapięcie dziecka nawet wtedy, gdy brakuje światła.

 

 

 

Fotelik samochodowy

Pianka memory foam

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size posiada wkładkę wykonaną z pianki, która zapamiętuje kształt dziecka, zapewniając mu w ten sposób maksymalny komfort. Dodatkowo wkładka ta redukuje siły powstałe w przypadku zderzenia.

 

 

 

Fotelik samochodowy

2 sposoby montażu

 

Swandoo Albert 1.2 i-Size może być zamontowany na 2 sposoby, za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na bazie Isofix (baza w zestawie).

 

 

Fotelik samochodowy Swandoo Albert 1.2 i-Size z bazą Isofix dostępny jest w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy Fotelik samochodowyFotelik samochodowy CYBEX Cloud Z i-Size - kolor Soho Grey
 
 
 

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy