Roan Coss 2w1 - Wielofunkcyjny wózek dziecięcy 2w1 - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Wózki 2w1 (gondola + spacerówka)

Roan Coss 2w1


Roan Coss 2w1
Producent: Roan
Rodzaj: Wózek dziecięcy 2w1
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
Kolor Roan:
Adapter do wpięcia fotelika:

Opis produktu

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1

 

Roan Coss 2w1 to zupełnie nowy wózek głęboko-spacerowy marki Roan. Dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów, wózek z pewnością przypadnie do gustu wymagającym rodzicom. Lekki, aluminiowy stelaż w połączeniu z pompowanymi kołami sprawia, że wózek wyjątkowo łatwo się prowadzi, nawet w trudnym terenie. Nowy model Coss wyposażony jest w nowy system zawieszenia oraz posiada przedłużaną budkę w wersji głębokiej. Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 występuje na 2 kolorach stelaża: lekierowanym oraz elektropolerowanym. Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 przeznaczony jest dla dzieci od narodzin do około 3 roku życia. 

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - nowy system zawieszenia

Nowy system zawieszenia

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 wyposażony jest w zupełnie nowy system zawieszenia, który doskonale tłumi drgania i wstrząsy wywoływane jazdą po nierównej nawierzchni. Rozwiązanie to pozwoli na używanie wózka zarówno w mieście, jak i w terenie.

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - komfortowa i bezpieczna gondola

Komfortowa i bezpieczna gondola

 

Gondola wózka dziecięcego Roan Coss 2w1 jest wyjątkowo obszerna i zapewnia dziecku odpowiednią ilość miejsca do spokojnego wypoczynku. Wnętrze gondoli wykonane jest z miękkiej bawełny.

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - praktyczna spacerówka

Praktyczna spacerówka

 

Siedzisko spacerowe wózka dziecięcego Roan Coss 2w1 może być zamontowane zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Wyjątkowo miękkie siedzisko zapewni dziecku komfort i wygodę, nawet w czasie długich spacerów. Spacerówka wyposażona jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które skutecznie powstrzymają nawet wyjątkowo energiczne dziecko przed wypadnięciem z wózka.

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - regulowana rączka

Regulowana rączka

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 umożliwia regulację wysokości rączki, dzięki czemu z wózka mogą wygodnie korzystać rodzice o różnym wzroście. 

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - Obrotowe koła przednie

Obrotowe koła przednie

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 wyposażony jest w obrotowe koła przednie, dzięki którym wózek jest wyjątkowo zwrotny i doskonale sprawdza się w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. 

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - Obszerna budka

Obszerna budka

 

Gondola wózka dziecięcego Roan Coss 2w1 posiada przedłużaną budkę, dzięki czemu z łatwością ochronisz dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. 

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - Możliwość wpięcia fotelika samochodowego

Możliwość wpięcia fotelika samochodowego 

 

Dzięki specjalnym adapterom w stelaż wózka Roan Coss 2w1 można wpiąć foteliki samochodowe najpopularniejszych marek: Cybex, Kiddy i Maxi-Cosi. Dzięki temu wózek 2w1 zmienia się w wózek 3w1 z Travel System (systemem podróżnym).

 

 

 

 

Foteliki z grupy 0-13 kg pasujące do wózka:

 

 

 

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 dostępny jest w kolorach:

 

 

Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Beige Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Black  Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Dark Glow  Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Grey Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Navy Wózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor New AdventuresWózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Night GreenWózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor New TripWózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor OnyxWózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Rock CheckWózek dziecięcy Roan Coss 2w1 - kolor Titanium
 
 

Dane techniczne:

 

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 

Czas realizacji:

 

  • Czas oczekiwania na wózki dziecięce marki Roan może się nieco wydłużyć. Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczącej czasu realizacji.

Szczegóły

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące

 

Czas realizacji:

 

  • Czas oczekiwania na wózki dziecięce marki Roan może się nieco wydłużyć. Po zakupie skontaktujemy się z Państwem w celu przekazania informacji dotyczącej czasu realizacji.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również