Recaro Monza Nova Evo Seatfix - fotelik samochodowy 15-36kg - Boboland24.pl
0

ISOFIX

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Recaro Monza Nova Evo Seatfix


Recaro Monza Nova Evo Seatfix
Producent: Recaro
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
799,00 PLN
799,00 PLN
Kolor RECARO:

Opis produktu

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Evo Seatfix to najnowszy fotelik marki Recaro, który jest uzupełnieniem rodziny fotelików Monza. Różnice modelu Evo w porównaniu do wersji Monza 2 to brak głośników w zagłówku, brak pompowanej poduszki w zagłówku oraz brak plastikowych prowadnic pasa w siedzisku. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą specjalnych uchwytów Isofix i przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36 kg).

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo Seatfix wyposażony jest w zaawansowany system ochrony bocznej ASP (Advanced Side Protection), na który składają się wysokie ściany boczne oraz regulowany zagłówek, dzięki czemu bez problemu dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb dziecka, zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Zagłówek posiada aż 11 stopni regulacji wysokości.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - energochłonne materiały

Energochłonne materiały

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo Seatfix zbudowany jest z wysokiej jakości energochłonnych materiałów o wysokim stopniu absorpcji energii. Materiały te skupiają na sobie energię uderzenia w czasie ewentualnej kolizji, chroniąc w ten sposób dziecko. Fotelik skonstruowany jest w taki sposób, aby chronić główkę, klatkę piersiową i biodra dziecka. Wzmocnione podłokietniki zapewniają optymalną ochronę bioder dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - komfort dla dziecka

Komfort dla dziecka

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo Seatfix wyposażony jest w wygodne siedzisko wypełnione elastyczną pianką, która dopasowuje sie do kształtu dziecka, a komfortowe podłokietniki pozwolą dziecku wygodnie oprzeć na nich ręce, co z całą pewnością przełoży się na dobre samopoczucie dziecka w trakcie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - tapicerka i stelaż fotelika

Tapicerka i stelaż fotelika

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo Seatfix wyposażony jest w praktyczny system cyrkulacji powietrza, który razem z oddychającymi materiałami tapicerki zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i zapobiega poceniu się dziecka w trakcie podróży. Materiały z których uszyta jest tapicerka fotelika spełniają normy Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest, co oznacza, że są całkowicie bezpieczne dla dzieci. 

 

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo Seatfix dostępny w kolorach:

 

                                                                                                                                                                                   

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - kolor Carbon BlackFotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - kolor Core Performance Black Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - kolor Core Power Berry Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo Seatfix - kolor Core Xenon Blue
Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dwie grupy wagowe:  II - 15-25kg, III - 22-36kg

  • Dla dzieci od 3 do 12 roku.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik spełnia wymogi europejskiego regulaminu ECE 44/04.

 

Gwarancja:

 

  • 2 lata.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy