0

Montaż pasami

Recaro Monza Nova Evo

Recaro Monza Nova Evo
Producent: Recaro
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
689,00 PLN
689,00 PLN
Kolor RECARO:

Opis produktu

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Evo to najnowszy fotelik marki Recaro, który jest uzupełnieniem rodziny fotelików Monza. Różnice modelu Evo w porównaniu do wersji Monza 2 to brak głośników w zagłówku, brak pompowanej poduszki w zagłówku oraz brak plastikowych prowadnic pasa w siedzisku. Fotelik montowany jest przodem do kierunku jazdy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa i przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36 kg).

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo wyposażony jest w zaawansowany system ochrony bocznej ASP (Advanced Side Protection), na który składają się wysokie ściany boczne oraz regulowany zagłówek, dzięki czemu bez problemu dostosujesz fotelik odpowiednio do potrzeb i wzrostu dziecka, zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Zagłowek wyposażony jest w aż 11 stopni regulacji wysokości.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - energochłonne materiały

Energochłonne materiały

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo zbudowany jest z wysokiej jakości energochłonnych materiałów o wysokim stopniu absorpcji energii. Materiały te skupiają na sobie energię uderzenia w czasie ewentualnej kolizji, chroniąc w ten sposób dziecko. Fotelik skonstruowany jest w taki sposób, aby chronić główkę, klatkę piersiową i biodra dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - komfort dla dziecka

Komfort dla dziecka

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo wyposażony jest w wygodne siedzisko wypełnione elastyczną pianką, która dopasowuje się do kształtu dziecka, a komfortowe podłokietniki pozwolą dziecku wygodnie oprzeć na nich ręce, co z całą pewnością przełoży się na dobre samopoczucie dziecka w trakcie podróży.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - komfort dla rodzica

Tapicerka i stelaż fotelika

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo wyposażony jest w praktyczny system cyrkulacji powietrza, który razem z oddychającymi materiałami tapicerki zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i zapobiega poceniu się dziecka w trakcie podróży. Materiały z których uszyta jest tapicerka fotelika spełniają normy Oeko-Tex® Standard 100 oraz Stiftung Warentest, co oznacza, że są całkowicie bezpieczne dla dzieci.

 

 

Fotelik samochodowy Recaro Monza Nova Evo dostępny w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - kolor Carbon Black Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - kolor Performance Black Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - kolor Performance Black Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo - kolor Xenon Blue
Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

  • Dwie grupy wagowe:  II - 15-25kg, III - 22-36kg

  • Dla dzieci od 3 do 12 roku.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik spełnia wymogi europejskiego regulaminu ECE 44/04.

 

Gwarancja:

 

  • 4 lata, 

  • Gwarancją objęte są tylko foteliki zakupione u autoryzowanych sprzedawców (takich jak Hurtownia Boboland), którzy przeprowadzą profesjonalny instruktaż użytkowania fotelika.

  • Rezygnacja z instruktażu oznacza rezygnację z czteroletniej gwarancji.

  • Wymiana powypadkowego fotelika na nowy.

  • System DOOR TO DOOR (D2D) - wszystkie formalności związane z serwisem i reklamacją pogwarancyjną odbywają się bez wychodzenia z domu, przez telefon.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy