RECARO Zero.1 Elite i-Size - fotelik samochodowy i-Size - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Foteliki i-Size (NOWOŚĆ)

RECARO Zero.1 Elite i-Size


RECARO Zero.1 Elite i-Size
Producent: Recaro
Rodzaj: Fotelik I-Size
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
2 659,00 PLN
2 659,00 PLN
Kolor RECARO:

Opis produktu

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017

 

Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 to najnowszy fotelik samochodowy marki Recaro. Jest to pierwszy fotelik obracany o 360 stopni spełniający normę i-Size, wyposażony dodatkowo w nosidełko dla niemowląt. Fotelik montowany jest tyłem do kierunku jazdy, jednak gdy dziecko będzie nieco większe możesz w łatwy sposób obrócić fotelik przodem do kierunku jazdy. Fotelik ten jest niezwykle mobilny - możesz wpiąć nosidełko do większości popularnych wózków dziecięcych. Możliwość obrotu o 360 stopni zapewnia rodzicom wygodę przy zapinaniu i odpinaniu dziecka. Na dalszym etapie rozwoju dziecka rodzice mogą zdecydować sami, czy chcą, aby dziecko jeździło przodem czy tyłem do kierunku jazdy. Fotelik samochodowy Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 montowany jest za pomocą systemu Isofix i przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - wysoki poziom bezpieczeństwa

Wysoki poziom bezpieczeństwa

 

W foteliku samochodowym Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 zastosowano wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym fotelik spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ochraniacze barkowe skutecznie chronią dziecko przed skutkami kolizji bocznej, natomiast 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zabezpieczają dziecko przed siłami powstałymi na skutek zderzenia czołowego.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - wysokiej jakości materiały

Wysokiej jakości materiały

 

Tapicerka fotelika samochodowego Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 wykonana jest z trwałych i solidnych materiałów. Przewiewne tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, co przekłada się na komfort dziecka w trakcie podróży. Materiał jest odporny na ścieranie, co pozwala na łatwe czyszczenie fotelika z zabrudzeń. Siedzisko fotelika jest idealnie wyprofilowane, co zapewnia dziecku wygodę i komfort, nawet podczas długich podróży. Fotelik wyposażony jest w miękką wkładkę redukcyjną, która zapewni odpowiednią pozycję w foteliku mniejszym dzieciom i noworodkom.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - pełna regulacja

Pełna regulacja

 

Fotelik samochodowy Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 umożliwia wielostopniową regulację wysokości zagłówka oraz regulację siedziska, dzięki czemu z łatwością dostosujesz fotelik idealnie do potrzeb i wzrostu swojego dziecka.

 

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 I-Size - łatwy i bezpieczny montaż

Łatwy i bezpieczny montaż

 

Fotelik samochodowy Recaro Zero.1 Elite i-Size 2017 montowany jest za pomocą systemu Isofix, co niemal eliminuje całkowicie ryzyko związane z nieprawidłowym montażem fotelika. System Isofix zapobiega przesuwaniu się fotelika podczas jazdy i ewentualnej kolizji, co korzystnie wpływa na poziom bezpieczeństwa dziecka. Fotelik wyposażony jest we wskaźniki, które informują rodzica o tym, czy fotelik został zamontowany prawidłowo.

 

 

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 dostępny w kolorach:

 

                                                                                                                                                                    

Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Aluminium Grey Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Carbon Black Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Dakar Sand Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Performance Black Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Racing Red Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Xenon Blue Fotelik samochodowy RECARO Zero.1 Elite i-Size 2017 - kolor Power Berry
Szczegóły

 

Grupa wagowa dzieci:

 

 • Dwie grupy wagowe: 0 - 0-10kg, I - 9-18kg

 • Dla dzieci do 3 roku (105 cm)

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Śpiworek do nosidełek dla niemowląt,

 • Ochraniacz na fotel samochodowy, 

 • Wyściółka siateczkowa do nosidełek dla niemowląt 

 • Adapter Zero 1. Elite

 • Daszek przeciwsłoneczny do fotelika Zero.1

 • Powłoka wymienna do fotelików serii Zero.1

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Fotelik spełnia wymogi europejskiego regulaminu ECE 44/04.

 

Gwarancja:

 

 • 2 lata

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy