0

ISOFIX

Nuna Rebl Plus i-Size
+ oryginalna tapicerka letnia GRATIS

Nuna Rebl Plus i-Size
+ oryginalna tapicerka letnia GRATIS
Producent: Nuna
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-18kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
1 999,00 PLN
1 999,00 PLN
Kolor Nuna:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size 

 

Nuna Rebl Plus i-Size to fotelik samochodowy z możliwością obracania go o 360 stopni, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika. Fotelik zaprojektowany jest w taki sposób, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w inteligentny system ochrony bocznej SIP (Side Impact Protection), który chroni dziecko w czasie kolizji bocznej. Fotelik spełnia normę i-Size, co oznacza, że można przewozić dziecko tyłem do kierunku jazdy do około 15 miesiąca życia. Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do około 4 roku życia (40-105 cm) i montowany jest w samochodzie za pomocą systemu Isofix. 

 

Oryginalna tapicerka letnia GRATIS!

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size wyposażony jest w wiele rozwiązań technologicznych zwiększających poziom bezpieczeństwa dziecka w razie kolizji. Ponadto fotelik posiada wewnątrz wytrzymałą, stalową ramę, która jest o 35% bardziej wytrzymała niż w poprzednim modelu.

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - komfort i wygoda

Komfort i wygoda

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size posiada ergonomiczny podnóżek oraz wentylowane siedzisko, co zapewni dziecku komfort i wygodę nawet w czasie wyjątkowo długich podróży. Możliwość obrotu fotelika o 360 stopni znacznie ułatwi rodzicom wkładanie i wyjmowanie dziecka z fotelika.

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - regulacja fotelika

Regulacja fotelika

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size pozwala na regulację siedziska w siedmiu pozycjach, dzięki czemu bez trudu dostosujesz fotelik idealnie do potrzeb dziecka, zapewniając mu idealne warunki do podróżowania.

 

 

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewnią dziecku bezpieczeństwo w razie ewentualnej kolizji. Pasy posiadają miękkie nakładki, które dbają o delikatne ramiona dziecka.

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - łatwy i bezpieczny montaż

Łatwy i bezpieczny montaż

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size wyposażony jest w kolorowe wskaźniki, które wskazują na poprawne zamocowanie fotelika za pomocą systemu Isofix oraz prawidłowy montaż nogi stabilizującej. Rozwiązanie tego typu znacznie zmniejsza ryzyko błędu montażowego.

 

 

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - 4 gwiazdki ADAC

4 gwiazdki ADAC

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size pozytywnie zaliczył testy ADAC, które przeprowadzono w październiku 2017 roku. Fotelik uzyskał wynik 4 gwiazdek, co czyni go jednym z bezpieczniejszych fotelików na rynku.

 

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size dostępny jest w kolorach:

 

 

Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor aspen Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor Berry Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor Caviar Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor frost Fotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor IndigoFotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor OxfordFotelik samochodowy Nuna Rebl Plus i-Size - kolor Threaded
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 15,6 kg

 • Wysokość: 64 cm

 • Szerokość: 46 cm

 • Głębokość: 65,2 cm

 

Gwarancja:

 

 • 12 miesięcy

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04.

 • Dobra ocena w testach ADAC.

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 15,6 kg

 • Wysokość: 64 cm

 • Szerokość: 46 cm

 • Głębokość: 65,2 cm

 

Gwarancja:

 

 • 12 miesięcy

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat ECE R44-04.

 • Dobra ocena w testach ADAC.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy