Mutsy Icon - stylowy wózek spacerowy - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

Wózki spacerowe (spacerówka)

Mutsy Icon spacerówka


Mutsy Icon spacerówka
Producent: Mutsy
Rodzaj: Wózek spacerowy (spacerówka)
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
od 2 573,00 PLN
2 573,00 PLN
Kolor Mutsy:

Opis produktu

Wózek spacerowy MUTSY Icon

 

Mutsy Icon to najnowszy wózek dziecięcy znanej i cenionej wśród rodziców marki Mutsy. Wózek spacerowy Mutsy Icon w porównaniu do swoich poprzedników mocno wyróżnia się designem i z całą pewnością przypadnie do gustu modnym, nowoczesnym rodzicom. Icon wyposażony jest w lekki stelaż oraz wyjątkowo funkcjonalne siedzisko spacerowe. Przemyślana konstrukcja wózka pozwala na korzystanie z niego zarówno na płaskim, jak i nierównym terenie. Wózek spacerowy Mutsy Icon przeznaczony jest dla dzieci do około 3 roku życia.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - elegancki i nowoczesny design

Elegancki i nowoczesny design

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon z całą pewnością spodoba się modnym i nowoczesnym rodzicom. Stylowy, chromowany stelaż w połączeniu z pięknymi kolorami tapicerek prezentuje się wyjątkowo elegancko. Rączka pokryta brązową eko-skórą nadaje wózkowi wyjątkowego charakteru i elegancji.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - lekki stelaż

Lekki stelaż

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon wyposażony jest w lekki, wykonany z aluminium stelaż, który zapewnia łatwe prowadzenie wózka w każdych warunkach. Stelaż składa się do niewielkich wymiarów, co umożliwia jego łatwy transport nawet w niewielkim bagażniku samochodu.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - funkcjonalne siedzisko spacerowe

Funkcjonalne siedzisko spacerowe

 

Siedzisko spacerowe wózka dziecięcego Mutsy Icon pozwala na regulację oparcia oraz podnóżka, dzięki czemu w łatwy sposób dostosujesz je odpowiednio do potrzeb dziecka, zapewniając mu w ten sposób komfort i wygodę. Spacerówka posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zapewnią dziecku stabilną i bezpieczną pozycję w wózku.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - obrotowe koła przednie

Obrotowe koła przednie

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon wyposażony jest w obrotowe koła przednie, dzięki czemu jest on wyjątkowo zwrotny i doskonale sprawdzi się w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możesz zablokować obracanie się kół, co poprawi stabilność wózka podczas jazdy po nierównościach.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - regulowana wysokość rączki

Regulowana wysokość rączki

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon wyposażony jest w regulowaną rączkę, której wysokość możesz dostosować do wzrostu rodzica. Rączka pokryta jest wysokiej jakości brązową eko-skórą, co dodatkowo nadaje wózkowi wyjątkowej klasy. W przeciwieństwie do innych wózków marki Mutsy w modelu Icon zastosowano regulację łamaną zamiast teleskopowej.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - amortyzowane koła

Amortyzowane koła

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon wyposażony jest w amortyzowane koła, które skutecznie zmniejszają drgania i wstrząsy wywoływane jazdą po nierównościach, co przekłada się na komfort dziecka w trakcie spacerów.

 

 

 

Wózek spacerowy Mutsy Icon - możliwość wpięcia fotelika samochodowego

Możliwość wpięcia fotelika samochodowego

 

Dzięki odpowiednim adapterom w stelaż wózka spacerowego Mutsy Icon możesz wpiąć foteliki samochodowe najpopularniejszych marek: Cybex, Kiddy i Maxi-Cosi.

 

 

 

Mutsy Icon z kolekcji 2020 dostępny w kolorach:

 

 

Kolekcja Balance:

 

 

Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1 Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1 Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1
 
 

Kolekcja Legend:

 

 

Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1 Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1
 
 

Kolekcja Leisure:

 

 

Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1 Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1
 
 

Kolekcja Vision:

 

 

Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1 Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1Wózek dziecięcy MUTSY Icon 2w1
Szczegóły

 

Waga i wymiary wózka:


 • Waga stelaża - 8,25 kg

 • Waga siedziska spacerowego - 4 kg

 • Waga gondoli - 5 kg

 • Wymiary (rozłożony stelaż) - 72,5-82,5 x 57 x 105-110,5 cm

 • Wymiary (złożony stelaż) - długość x szerokość x wysokość - 60 x 57 x 38,5 cm

 • Wymiary (złożony stelaż bez kół) - długość x szerokość x wysokość - 56 x 47,5 x 34,5 cm

 

Akcesoria dodatkowe (do kupienia osobno)

 

 • Torba

 • Śpiworek

 • Okrycie na nóżki

 • Folia przeciwdeszczowa na gondolę

 • Folia przeciwdeszczowa na spacerówkę

 • Parasolka

 • Ochrona UV

 • Uchwyt na kubek

 • Moskitiera do gondoli

 • Adapter Maxi-Cosi

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 • System Door to Door - wszystkie formalności załatwiane są przez telefon. Wózek do serwisu odbierany jest bezpośrednio od Klienta, a po naprawie bezpośrednio oddawany na podany adres.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy