ISOFIX

Maxi Cosi Titan Pro

Promocja
Maxi Cosi Titan Pro
Stara cena: 1 249,00 PLN
Cena: 1 124,10 PLN
Oblicz ratę

Raty od: 263.40 zł/msc

Kolor Maxi-Cosi:

Kolor Maxi-Cosi:
Koszty wysyłki
Zamknij

Darmowa wysyłka od 399 zł.

Koszt przesyłki przy przedpłacie: 15 zł

Koszt przesyłki płatnej przy odbiorze: 20 zł

Koszt przesyłki zagranicznej: ustalany indywidualnie w zależności od gabarytów paczki i kraju doręczenia - zachęcamy do kontaktu.

Dostępne formy płatności
Zamknij

 PayU

Po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie do systemu szybkich płatności PayU.

 Przy odbiorze

Zapłać kurierowi przy odbiorze przesyłki lub w jednym z naszych sklepów.

Zapytaj o ten produkt Poleć znajomemu

Opis

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro

Maxi Cosi Titan Pro to najnowsza, ulepszona wersja fotelika Maxi Cosi Titan. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 9. miesiąca życia do 12. roku życia. Regulacja fotelika sprawia, że z łatwością dopasowuje się on do wzrostu i wymiarów dziecka. Maksymalnie nadaje się dla dzieci do 150 cm wzrostu. Fotelik Maxi Cosi Titan Pro posiada odpowiednie systemy zabezpieczenia, co sprawia, że zapewnia dziecku bezpieczeństwo i ochronę. Maxi Cosi Titan Pro wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa dla dzieci do 4 lat oraz innowacyjny system wspomagający ochronę boczną GCell. Fotelik samochodowy jest montowany za pomocą systemu Isofix oraz pasa Top Tether.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - bezpieczeństwo

Fotelik, który rośnie razem z dzieckiem

Fotelik samochodowy Maxi Cosi Titan Pro został zaprojektowany z myślą o tym, żeby mógł służyć dzieciom na długie lata. Jego przeznaczenie obejmuje 3 grupy wagowe 1/2/3. Titan Pro wyposażony został w zagłówek GrowSafe, dzięki któremu regulacja wysokości zagłówka jest jeszcze łatwiejsza. Zagłówek GrowSafe dopasowuje się do rozwijającego się dziecka i wskazuje odpowiedni moment, w którym można bezpiecznie przestać korzystać z 5-punktowej uprzęży i zastąpić ją pasem samochodowym.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - bezpieczny montaż w samochodzie

Komfortowa wkładka dla najmłodszych

Titan Pro marki Maxi Cosi został wyposażony w komfortową wkładkę dla najmłodszych dzieci. Dzięki niej dziecko nie tylko czuje się bezpieczniej, ale i jest prawidłowo zabezpieczone. Wkładka jest odpowiednia dla dzieci w pierwszym okresie użytkowania. Należy ją wypiąć, gdy dziecko podrośnie.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - łatwość użytkowania

Wygoda

Wyjątkowym atutem fotelika Maxi Cosi Titan Pro jest możliwość regulacji kąta nachylenia siedziska w zakresie trzech pozycji. Titan Pro został wykonany z przewiewnych tkanin oraz posiada miękkie wypełnienie, co zapewnia wysoki poziom komfortu podczas jazdy. Oddychające tkaniny zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza utrzymując optymalną temperaturę podczas podróży. Dzięki temu dziecko się nie poci, a fotelik jest wygodny i komfortowy.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - komfort dziecka

System ochrony bocznej GCELL

Fotelik Titan Pro został wyposażony najnowszą technologię ochrony bocznej GCELL. Jest to nowoczesny system Maxi Cosi pochłaniający wstrząsy wbudowany w boczne panele fotelika samochodowego. Gdyby doszło do zderzenia, GCELL zmniejsza siłę uderzenia na ciało dziecka, szczególnie na okolicę ramion. To opatentowana technologia Maxi Cosi znacznie zwiększająca ochronę dziecka.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - komfort dziecka

Łatwy montaż

Maxi Cosi Titan Pro to model fotelika samochodowego, który charakteryzuje się wyjątkowo prostym montażem w systemie Isofix oraz z pasem Top Tether. Titan Pro montowany jest przodem do kierunku jazdy. Dzięki temu, że fotelik jest wyposażony w sygnalizację ostrzegawczą, zawsze wiesz, czy został on na pewno prawidłowo zamontowany.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - komfort dziecka

Bezpieczeństwo

Fotelik Maxi Cosi Titan Pro został wyposażony w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi otulinkami. Pasy te są przeznaczone dla dzieci z grupy wagowej 1.  5-punktowa uprząż jest odpowiednia dla dzieci do 4 roku życia. Pasy pozostają otwarte co ułatwia wkładanie dziecka do fotelika.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - komfort dziecka

Dodatkowe zaopatrzenie na drogę

Do fotelika Maxi Cosi Titan Pro został dołączony uchwyt na kubek. Dzięki temu dziecko ma zawsze przy sobie swój ulubiony napój. To świetne udogodnienie, zwłaszcza podczas dłuższych podróży.

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro dostępny w kolorach:

Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Nomad BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro - kolor Nomad RedFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan pro - kolor Nomad Blue Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Axiss - kolor Scribble BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan pro - kolor Nomad GreyFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency Black Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency BlackFotelik samochodowy Maxi-Cosi Titan Pro kolor Frequency Black

Dane techniczne:

Waga i wymiary fotelika:

 • Waga: 12,55 kg

 • Wysokość: 64 cm

 • Szerokość: 48 cm

 • Długość: 56,5 cm

Grupa wagowa dzieci:

 • Dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia.

 • Od 9 do 36kg.

Akcesoria w komplecie:

 • Uprząż z systemem Easy-in,

 • Zdejmowana tapicerka, 

 • Uchwyt na kubek

Gwarancja:

 • Standardowa gwarancja  na wszystkie produkty Maxi-Cosi - 24 miesiące,

 • Gwarancje nie obejmują zwykłego zużycia fotelika oraz uszkodzeń powstałych podczas wypadku,

 • Aby otrzymać dożywotnią gwarancję, należy posiadać dowód zakupu oraz zarejestrować fotelik na stronie producenta - Maxi-Cosi w ciągu 3 miesięcy od zakupu.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy