Lovi - Szklana butelka Diamond Glass - Butelki do karmienia i akcesoria dla dzieci i niemowląt - Boboland24.pl - Boboland24.pl
0

Butelki i akcesoria

PREZENTACJE ONLINE!
UMÓW SIĘ Z NAMI!

Lovi - Szklana butelka Diamond Glass 150 ml


Lovi - Szklana butelka Diamond Glass 150 ml
Producent: Lovi
Rodzaj: 74/100 – 74/103
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
25,90 PLN
Opis produktu

Lovi - Szklana butelka Diamond Glass

 

Bezpieczna dla karmienia naturalnego (nie zaburza odruchu ssania piersi) i wykonana z wysokiej jakości naturalnego surowca: szkła borowo-krzemowego (BPA 0%). Wyposażona w smoczek dynamiczny do podawania odciągniętego mleka mamy. To butelka dla najbardziej wymagających: jest bardzo trwała i odporna na zarysowania, zapewnia wysoki poziom higieny i długo trzyma ciepło pokarmu. Dostępna w trzech wzorach. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect.

 

 

Naturalny surowiec (szkło)

Trwałe i lekkie szkło boro-krzemowe pozwala dłużej zachować temperaturę pokarmu. Jest łatwe do utrzymania w czystości i idealnie przeźroczyste. Nowoczesne szkło jest odporne na wahania temperatur (mrożenie, gotowanie) i jest surowcem w pełni odnawialnym.

 

Dynamiczna końcówka smoczka

Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

 

Twarda, szeroka, profilowana podstawa

Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.

 

System antykolkowy SUPER vent

Nowy, efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci. Zaworek stosowany jest w smoczku o przepływie mini i slow. Dla większych przepływów stosowana jest soczewka odpowietrzająca. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

 

Pojemnik na pokarm

Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.

 

Kubeczek do pojenia

Posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

Szczegóły

 

W zestawie:

 

  • Szklana butelka LOVI Diamond Glass 150

  • Dynamiczny smoczek LOVI – 150 ml mini (0m+) SUPERvent

  • Elastyczny dysk uszczelniający

  • Nakrętka

  • Kubek do pojenia

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy