0

Zabawki i maskotki

Lionelo Luca Hulajnoga

Lionelo Luca Hulajnoga
Producent: Kinderkraft
Rodzaj: Hulajnoga
Wysyłka: 15,00 PLN (przedpłata),
20,00 PLN (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
169,00 PLN
169,00 PLN
Kolor Lionelo:

Opis produktu

Hulajnoga Lionelo Luca

 

Lionelo Luca to aluminiowa hulajnoga, która posiada lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcję. Jest w stanie wytrzymać obciążenie nawet do 100 kg. Bezpieczeństwo dziecka zapewnia stabilność, którą gwarantują duże koła. Hulajnoga Lionelo Luca jest uniwersalna - mogą z niej korzystać dzieci, młodzież, a nawet dorośli. Na tylnym kole znajduje się hamulec nożny, dzięki któremu z łatwością można dostosować prędkość do potrzeb i warunków jazdy.

 

Hulajnoga dziecięca Lionelo Luca - odpowiednia dla dziewczynek i dla chłopców

Najnowsza technologia

 

Hulajnoga Lionelo Luca została zaprojektowana i wykonana w duchu najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, dzięki czemu pomimo swoich lekkich rozmiarów, jest bardzo trwała, stabilna i bezpieczna. Łożyska klasy ABEC7 w połączeniu z poliuretanowymi kołami PU 200 MM zapewniają lekką jazdę, minimalizują opory toczenia i zwiększają szybkość jazdy przy mniejszym wysiłku. 

 

Hulajnoga dziecięca aluminiowa Lionelo Luca ma nowoczesny i stylowy wygląd

Amortyzatory

 

W hulajnodze Lionelo Luca zastosowano nowoczesną amortyzację ShockResist w kierownicy, która ogranicza wstrząsy. Zapewnia maksymalny komfort i stabilizację jazdy. Dzięki połączeniu dobrej amortyzacji i wysokiej jakości kół, hulajnoga Lionelo Luca doskonale sprawdzi się na każdej nawierzchni. Ergonomiczne uchwyty na kierownicy pozwalają odciążyć dłonie w czasie drgań na nierównej nawierzchni.

 

Hulajnoga Lionelo Luca ma regulowaną kierownicę

Kompaktowa po złożeniu

 

Lionelo Luca to hulajnoga, która łatwo się składa i po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia jej przenoszenie oraz transport. Z pewnością zmieści się w każdym bagażniku samochodowym. Hulajnoga posiada system szybkiego składania z podwójnym zabezpieczeniem. Lionelo Luca waży zaledwie 4,9 kg. Dodatkowym atutem jest możliwość transportowania hulajnogi jak walizkę na kółkach, w trybie TROLLEY.

 

Hulajnoga Lionelo Luca jest bardzo bezpieczna dla Twojego dziecka

 

Hulajnoga dla dzieci i dla dorosłych

 

Aluminiowa hulajnoga Lionelo Luca jest idealna dla osób w każdym wieku. Jej maksymalne obciążenie wynosi 100 kg. Gwarantuje świetną zabawę dla osób w każdym wieku. Kierownica posiada 3-stopniową regulację wysokości. Zakres regulowanej wysokości to od 82 do 98 cm. Dla starszych dzieci i dorosłych to dobry sposób na szybkie przemieszczanie się. Antypoślizgowy podest zapewnia stabilność podczas jazdy, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa podczas jazdy.

 

Hulajnoga Lionelo Luca jest odpowiednia dla dzieci i dorosłych

 

Hamulec nad tylnym kołem

 

Podczas wybierania hulajnogi, bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo. Hulajnoga Lionelo Luca dla dzieci i dorosłych zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy, dzięki hamulcowi, który znajduje się nad tylnym kołem. Hamulec pozwala dostosować prędkość jazdy do własnych potrzeb i warunków terenu. Pełni on także funkcję błotnika, chroniąc przed zachlapaniem.

 

Hulajnoga Lionelo Luca ma hamulec nad tylnym kołem

 

Certyfikat PONY

 

Hulajnoga Luca jest homologowana przez renomowaną i międzynarodową instytucję badawczą - PONY zajmującą się licencjonowaniem produktów dla dzieci i wszelkich części jego wyposażenia w szczególności sprzętu sportowego. Testowane produkty poddawane są wnikliwym testom pod względem bezpieczeństwa oraz wymogów jakościowych.

 

 

 

Hulajnoga Lionelo Luca jest dostępna w kolorach:

 

Hulajnoga dziecięca aluminiowa lionelo luca white Hulajnoga dziecięca aluminiowa lionelo luca black

 

 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary:

 

 • Wymiary: 33x89x97 cm

 • Waga: 4,9 kg

 • Maksymalny udźwig: do 100 kg

 • Regulacja wysokości kierownicy: 85x91x97 cm

 • Materiał: aluminium 60%, żelazo 40%

 • Wymiary kół: 20 cm

 

Bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat PONY i EN14619:2004

 

Gwarancja:

 

 • 60 miesiący

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Wymiary: 33x89x97 cm

 • Waga: 4,9 kg

 • Maksymalny udźwig: do 100 kg

 • Regulacja wysokości kierownicy: 85x91x97 cm

 • Materiał: aluminium 60%, żelazo 40%

 • Wymiary kół: 20 cm

 

Gwarancja:

 

 • 60 miesiący

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy