0

Montaż pasami

Fotelik Kinderkraft Vado

Fotelik Kinderkraft Vado
Producent: Kinderkraft
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-25kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
699,00 PLN
699,00 PLN
Kolor Kinderkraft:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado

 

Kinderkraft Vado to jeden z najnowszych modeli fotelika samochodowego marki Kinderkraft. Fotelik ten przeznaczony jest dla dzieci od 0 do 25 kg. Producent zadbał nie tylko o komfort, ale i o bezpieczeństwo dziecka w podróży. W foteliku Kinderkraft Vado można przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg. Opcjonalnie przodem do kierunku jazdy już od 9 kg. Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado zapewnia dziecku pełen komfort, nawet w czasie wyjątkowo długich podróży. Vado jest odpowiednio wyprofilowany, dzięki czemu jest bardzo wygodny dla dziecka. Tapicerka fotelika Kinderkraft Vado wykonana jest z miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny. 

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado - dla dzieci 0-25 kg

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado - bezpieczeństwo

 

Tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg!

 

Kinderkraft Vado to pierwszy fotelik marki Kinderkraft, który zapewnia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy aż do 18 kg. Według większości specjalistów to zdecydowanie najbezpieczniejsza pozycja do jazdy. Opcjonalnie istnieje możliwość przewożenia przodem do kierunku jazdy już od 9 kg.

 

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado - komfort

 

Regulacja siedziska w 5 pozycjach

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado można ustawić w 5 pozycjach: 4 przodem do kierunku jazdy (FWF) i 1 tyłem do kierunku jazdy (RWF). Regulacja jest bardzo łatwa i lekka. Siedzisko ustawiać można nawet jedną ręką. Dzięki odpowiedniej regulacji, dziecko będzie zawsze przewożone w bezpiecznej i wygodnej pozycji. 

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado - łatwa i szybka obsługa

 

Wskaźniki prawidłowego montażu

 

Kinderkraft Vado wyposażono w 4 wskaźniki prawidłowego montażu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że fotelik Vado jest prawidłowo zamontowany w samochodzie. Odpowiednie wskaźniki pokazują poprawność wpięcia zaczepów ISOFIX, naciągnięcia pasa TETHER, zabezpieczenia dziecka pasami wewnętrznymi oraz ogólnie poprawność montażu fotelika na podstawie.

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado - montaż w samochodzie isofix

 

Systemy mocowania: ISOFIX + TOP TETHER

 
 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado jest wyposażony w system ISOFIX, co sprawia, że jest niezwykle prosty i intuicyjny w montażu. Ponadto Vado wyposażony został w górny pas mocujący, który zapewnia dodatkową stabilizację fotela w przypadku ewentualnego zderzenia. Odpowiednio mocno naciągnięty zapobiega obrotowi fotelika podczas jazdy.

 

Fotelik samochodowy kinderkraft vado - nagrodzony za bezpieczeństwo

 

Easy Grow System i wkładki dla najmłodszych dzieci

 

Kinderkraft Vado to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 25 kg. Vado został wyposażony w specjalny system Easy Grow System, który umożliwia szybką i prostą regulację zagłówka i pasów, bez konieczności ich przepinania. Regulowany w 11 pozycjach zagłówek pozwala na dopasowanie fotelika do wzrostu i potrzeb dzieci. Ponadto w zestawie z fotelikiem znajdują się 3 wkładki dla najmłodszych. Dzięki wkładkom fotelik będzie odpowiednio dopasowany do wymiarów małych pasażerów.

 

Fotelik samochodowy kindekraft vado - tapicerka wysokiej jakości

 

Bezpieczeństwo

 

Siedzisko fotelika Kinderkraft Vado zostało wyposażone w 5-punktowe pasy, które zapewniają mu bezpieczną jazdę. Pasy posiadają miękkie ochraniacze, dzięki czemu nie uciskają ramion dziecka. Siedzisko montowane jest na stabilnej podstawie, która jeszcze bardziej zwiększa bezpieczeństwo podczas ewentualnego uderzenia. Zagłówek w foteliku Kinderkraft Vado posiada wzmocnioną konstrukcję i chroni głowę oraz odcinek szyjny kręgosłupa dziecka. Także obudowa fotelika została specjalnie wzmocniona. Takie rozwiązanie pochłania siłę uderzenia i zapewnia większe bezpieczeństwo podczas zderzenia bocznego.

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft - bezpieczny fotelik dla dzieci

Komfort jazdy

 

Do produkcji fotelika Kinderkraft Vado wykorzystano wysokiej jakości materiały. Obszerne siedzisko pokryte jest materiałem zatwierdzonym przez Intertek. Fotelik jest miękki i wygodny. Dziecko podczas podróży może czuć się w nim komfortowo. Dodatkowym plusem jest łatwość utrzymania w czystości fotelika. Pokrowiec można bez trudu ściągnąć i wyprać. Dzięki temu zawsze jest czysty i może zachować świeżość na długie lata.

 

 

Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado 0-25 kg dostępny w kolorach:

 

 Fotelik samochodowy kinderkraft vado black Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado Grey Fotelik samochodowy Kinderkraft Vado Red    
 
 
 
 

Dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 14 kg

 • Szerokość siedziska: 46 cm

 • Głębokość siedziska: 50cm

 • Wysokość oparcia: 62-77 cm

Grupa wagowa dzieci:

 

 • ECE: O+/I/II 0-25 kg, RWF 0-18 kg

 • Od 0 do 25 kg.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 14 kg

 • Szerokość siedziska: 46 cm

 • Głębokość siedziska: 50cm

 • Wysokość oparcia: 62 - 77 cm

Grupa wagowa dzieci:

 

 • ECE: O+/I/II 0-25 kg, RWF 0-18 kg

 • Od 0 do 25kg.

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące,

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy