0


Montaż pasami

Kiddy Evolution Pro 2 - kolekcja 2016

Kiddy Evolution Pro 2 - kolekcja 2016
Producent: Kiddy
Rodzaj: Fotelik samochodowy 0-13kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
699,00 PLN
599,00 PLN
Kolor Evolution Pro 2016:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2

 

Nosidełko Kiddy Evolution Pro 2 odpowiada oczekiwaniom świeżo upieczonych rodziców: jest banalnie proste w obsłudze – a przy całej jego prostocie, można zrobić z nim naprawdę dużo. Jest praktyczne, posiada najpotrzebniejsze funkcje które czynią podróże z dzieckiem o wiele prostszymi i przyjemniejszymi. Co najważniejsze, jest to nosidełko zapewniające pełne bezpieczeństwo – a robi to przy zastosowaniu najlepszych rozwiązań technicznych.

 
 
 
 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 cechy: duży regulowany daszek przeciwsłoneczny; funkcja kołyski; wygodna rączka do przenoszenia; możliwość wpięcia w ramę wózka; łatwy montaż; rozkładany do pozycji poziomej; miękka wkładka redukcyjna; trzystopniowe pasy bezpieczeństwa; cyrkulacja powietrza; amortyzacja

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - nosidełko i fotelik - do ręki i do samochodu

 

 

 

 

Do ręki i do samochodu

 

Nosidełko Kiddy Evolution Pro 2 ma wiele zastosowań – przenoszenie dziecka z miejsca na miejsce to tylko pierwsza rzecz w którym Ci pomoże. Za pomocą Kiddy Evolution Pro 2 zapewnisz dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży samochodem. Nosidełko możesz stosować jako fotelik samochodowy: w samochodzie umocujesz je bądź za pomocą pasów bezpieczeństwa, bądź przy użyciu bazy ISOFIX.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - na spacer - możliwość wpięcia w wózek

 

 

 

 

Na spacer

 

Dodatkowo nosidełko Kiddy Eolution Pro 2 bez problemu umieścisz na ramie wózka – firmy Kiddy, ale także i innych producentów – gwarantując sobie możliwość komfortowego spaceru z dzieckiem.

 
 
 
 
 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - do snu, pełni funkcję kołyski

 

 

 

Do snu

 

Kiddy Evolution Pro 2 może pełnić również funkcję kołyski. Wystarczy, że umieścisz Kiddy Evolution Pro 2 na płaskiej powierzchni (na przykład na podłodze), by ułożyć dziecko do snu.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - rozkładany do pozycji poziomej

 

 

 

Pozycja pozioma

 

Kiddy Evolution Pro 2 stworzono z myślą o specyficznych potrzebach małych dzieci. Noworodki i małe dzieci nie mają jeszcze w pełni wykształconego odruchu trzymania główki w pozycji pionowej. Nie jest to również pozycja w której mogą przebywać przez dłuższy czas. Ułożenie dziecka w pozycji poziomej ułatwia oddychanie i zapewnia odpoczynek dla kręgosłupa. Z tego względu, podróżując z dzieckiem, należy zadbać aby leżało ono jak najbardziej płasko.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - pozycja zdrowa dla dziecka

 

 

 

 

W trosce o zdrowie

 

Kiddy Evolution Pro 2 pozwala ułożyć dziecko w najbardziej odpowiedniej dla niego pozycji. Jednym ruchem uniesiesz stelaż Kiddy Evolution Pro 2 gwarantując dziecku wygodne położenie. Podróż z Kiddy Evolution Pro 2 jest więc nie tylko bezpieczniejsza ale i zdrowsza. Ułożenie dziecka na płasko pozwala jego organom wewnętrznym zdrowo rosnąć, a kręgosłupowi w pełni się rozwinąć.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - amortyzujący stelaż

 

 

 

Amortyzujący stelaż

 

Kiddy Evolution Pro 2 zapewnia pełne bezpieczeństwo małego pasażera. Wysoką jakość i bezpieczeństwo Kiddy Evolution Pro 2 jako fotelika potwierdzają liczne testy! Stelaż Kiddy Evolution Pro 2, który pozwala na ułożenie dziecka niemal płasko, zapewnia również amortyzację: neutralizuje wstrząsy które dziecko może odczuć podczas podróży po nierównej powierzchni. Technologia KLF zapewnia pełnię bezpieczeństwa i spokojną, komfortową podróż.

 
 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - pasy bezpieczeństwa

 

 

 

Pasy bezpieczeństwa

 

Kiddy Evolution Pro 2 zawiera 3-stopniowe pasy bezpieczeństwa które formują się w wygodne szelki. Wyściełany pas jest wygodny dla dziecka i ładnie się układa. Dodatkowo można dostosować go do zmieniającego się wzrostu dziecka za pomocą 5-stopniowej regulacji długości. Pas zapniesz i odepniesz równie prosto – wystarczy jeden ruch ręki, bez zbędnego przekładania i przewlekania pasa. To wygodne, tak dla rodzica jak i dla dziecka.

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - komfortowy

 

 

 

Komfort

 

Evolution Pro 2 to produkt stworzony z myślą o najmłodszych i jako taki zapewnia im pełną wygodę. Odpowiednia pozycja podczas podróży i dobre podparcie kręgosłupa to podstawa. Oprócz swojej ergonomicznej, przemyślanej konstrukcji, Kiddy Evolution Pro 2 może pochwalić się materiałami najwyższej jakości – one również wpływają na poziom komfortu małego pasażera.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - cyrkulacja powietrza

 

 

 

 

Cyrkulacja powietrza

 

Pokrowiec ma właściwości oddychające, zapewnia więc odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz fotelika. Przyjazne tkaniny gwarantują, że dziecko nie poci się tak mocno w czasie upałów, a ciało nie klei się do fotelika. Dzięki temu komfort podróży jest taki sam w każdych warunkach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 dostępny w kolorze:

 

 

 

Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 - kolor Walnut

Szczegóły

 

Waga i wymiary:

 

 • Waga: 4,9kg

 • Wysokość: 44cm

 • Głębokość: 62cm

 • Szerokość: 66cm

 

 

Akcesoria dodatkowe:

 

 • Osłonka Kiddy - chroni przed deszczem oraz pełni funkcję moskitiery

 • Wkładka dla wcześniaków – gwarantuje ciepło i bezpieczeństwo dla najmniejszych dzieci. Zapewnia im komfort i odpowiednie oparcie.

 • Osłonka na nóżki – zapewnia ciepło i chroni przed chłodnym wiatrem.

 • Adaptery do umocowania fotelika na wózku.

 • Kiddy Becool – wkłada do fotelika idealna na lato: zapobiega powstawaniu wysokich temperatur w foteliku i jest przyjemna dla skóry. Ma właściwości antyseptyczne i jest odpowiednia dla alergików.

 • Kiddy ISOFIX Base 2 – baza ISOFIX pozwala zamontować fotelik w samochodzie.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Kiddy Evolution Pro 2 posiada certyfikat jakości AGR – organizacji skupiającej specjalistów i lekarzy medycyny działającej na rzecz upowszechniania informacji dotyczącej zdrowia pleców. Znak jakości AGR oznacza, że produkt jest odpowiednio dopasowany do potrzeb kręgosłupa i bezpieczny. Produkt który otrzymuje znak jakości AGR to produkt przyjazny plecom.

 • Kiddy Evolution Pro 2 otrzymało certyfikat TÜV Rheinland oraz zezwolenie pozwalające na użycie go jako fotelika w samolotach.

 • W teście Stiftung Warentest fotelik Kiddy Evolution Pro 2 oceniono jako „dobry”.

 • Fotelik Kiddy Evolution Pro 2 wziął udział w testach fotelików samochodowych ADAC i otrzymał ocenę dobrą.

 • Fotelik samochodowy Kiddy Evolution Pro 2 wziął udział w teście fotelików dziecięcych ÖAMTC uzyskując ocenę „dobry”.

 • Kiddy Evolution Pro 2 wziął udział w teście TSC Schweiz i został w nim oceniony jako bardzo godny polecenia.

 

Gwarancja:

 

 • 3 lata gwarancji (możliwość dodatkowej gwarancji po zarejestrowaniu fotelika na stronie producenta)

 

Wymiana powypadkowa:

 

 • Fotelik ucierpiał w wypadku samochodowym? W trosce o bezpieczeństwo małych pasażerów firma Kiddy stworzyła usługę „Wymiana powypadkowa Kiddy”. Wystarczy wysłać do firmy fotelik razem z raportem policyjnym z miejsca wypadku (wspominającym o foteliku). Firma Kiddy odeśle nowy fotelik tej samej wartości za darmo.

 • Możliwość skorzystania z wymiany powypadkowej jest możliwa przez 3 miesiące od daty wypadku.

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy