Joie i-Spin 360 E - fotelik samochodowy 9-18kg - Boboland24.pl
0

Darmowa dostawa przy zakupach od 399 zł!

ISOFIX

Joie i-Spin 360 E


Joie i-Spin 360 E
Producent: Joie
Rodzaj:
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Promocje
Ilość:
+ Ilość: -
1 399,00 PLN
1 399,00 PLN
Kolor Joie:

Opis produktu

Premiera fotelika samochodowego Joie i-Spin 360 E już wkrótce!

 

Joie i-Spin 360 E

 

Joie i-Spin 360 E to najnowsza propozycja fotelika samochodowego w standardzie i-Size dostosowujący się do wzrostu i wieku dziecka. Konstrukcyjnie fotelik jest odpowiednikiem modelu i-Spin 360, posiada wszystkie jego funkcjonalności, jest jednak od niego tańszy. Fotelik posiada możliwość pełnego obrotu o 360 stopni oraz montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy.


 
 

Fotelik samochodowy Joie i-Spin360 bezpieczny i komfortowy fotelik - posiada szerokie możliwości regulacji, dla dzieci 0-18 kg

 

Łatwy montaż

 

Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E z łatwością zamontujesz w swoim pojeździe - przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Fotelik został wyposażony w blokadę Smart Ride ™, która pomaga utrzymać go w trybie RWF - tyłem do kierunku jazdy aż do momentu, kiedy dziecko nie podrośnie na tyle, że zmiana będzie bezpieczna (czyli ok. 15 miesięcy). W zasięgu Twojej dłoni znajdują się przyciski Simple Swivel ™ aktywujące obracanie siedziska. Dodatkową zaletą jest umieszczenie wskaźnika instalacji, który uruchamia się, by potwierdzić prawidłowe zamocowanie nogi stabilizującej. To innowacyjne rozwiązanie, ułatwiające codzienne korzystanie z fotelika.

 
 

 

Fotelik samochodowy Joie i-Spin360 łatwy w montażu, stworzony w systemie i-size

 

Regulacja w foteliku samochodowym Joie i-Spin 360 E

 

Joie i-Spin 360 E jest przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni narodzin aż do ok. 4 roku życia. Fotelik możesz regulować - odpowiednio do wieku, wzrostu i wagi dziecka bez potrzeby ponownego montażu na siedzeniu pojazdu. Fotelik z łatwością dostosuje się do dziecka, dzięki licznym regulacjom, jakie posiada. Wśród nich: 6-stopniowy system jednoczesnej regulacji zagłówka i uprzęży (bez konieczności dodatkowej regulacji uprzęży), system Sleepytime Tilt ™, na który składa się aż 6 pozycji położenia fotelika samochodowego w obu trybach, zarówno przy jeździe przodem, jak i tyłem. Ponadto w zestawie znajdziesz wkładkę niemowlęcą w systemie grow-with-me. Składa się z 3 oddzielnych elementów, w tym część zagłówkowa i korpusowa, które z łatwością dostosujesz do indywidualnych potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E posiada również boczną regulację Guard Surround Safety ™ automatycznie włącza się po dopasowaniu do ciała dziecka uprzęży.

 

Fotelik samochodowy Joie i-spin360 dla dzieci do 18 kg, ok 4 lat

 

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Stabilizację i bezpieczeństwo w foteliku Joie i-Spin 360 E oraz łatwy montaż i regulację zapewnia 19-stopniowa noga stabilizująca. To dzięki niej możesz bezpiecznie zamontować fotelik, nie martwiąc się, że coś poszło nie tak i Twoje dziecko nie jest w pełni bezpieczne. Ponadto fotelik posiada wskaźnik instalacji, który uruchamia się, by potwierdzić prawidłowe zamocowanie nogi stabilizującej. Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E jest wyposażony w 5-punktową uprząż z osłonkami naramiennymi oraz zagłówek Tri-Protect ™ zapewniający ochronę dzięki wewnętrznym trzem warstwom ochrony. Dodatkowo wbudowana wentylacja boczna oraz wykonanie fotelika z materiałów najwyższej jakości gwarantuje maluchowi przewiewność i odpowiednią cyrkulację powietrza, nawet w najbardziej upalne dni. Pluszowe i luksusowe wkładki są miłe w kontakcie i komfortowe dla małych podróżników.

 
 

Przewidywane dane techniczne:

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: około 14 kg

 • Rozmiary produktu w trybie FWF: 65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Rozmiary produktu w trybie RWF: 65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Przeznaczenie produktu: 40-105 cm, ≤19 kg.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat zgodności: ECE R129/02.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

 • Waga: 14,22 kg

 • Rozmiary produktu w trybie FWF: 65 x 58 x 62-76 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Rozmiary produktu w trybie RWF: 65 x 58 x 51,5-62 cm (dł. x szer. x wys.).

 • Przeznaczenie produktu: 40-105 cm, ≤19 kg.

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

 • Certyfikat zgodności: ECE R129/02.

 

Gwarancja:

 

 • 24 miesiące 

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy