0


Montaż pasami

Joie Trillo LX

Joie Trillo LX
Producent: Joie
Rodzaj: Fotelik samochodowy 15-36kg
Wysyłka: darmowa (przedpłata),
darmowa (pobranie)
Ilość:
+ Ilość: -
399,00 PLN
399,00 PLN
Kolor fotelika Joie:

Opis produktu

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX

 

Fotelik samochodowy Trillo LX  firmy Joie to wierny towarzysz dziecka nawet w czasie długich podróży. Jego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i maksymalnej wygody. Fotelik skierowany jest do dzieci w wieku od około 3 do 12 roku życia (15-36 kg). Ten wysoko oceniany w testach fotelik samochodowy łączy w sobie wysoką jakość zastosowanych materiałów, innowacyjność środków bezpieczeństwa oraz pełnią wygody w trosce o małego pasażera.

 
 
 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX cechy: regulowany zagłówek; osłony boczne; podróż przodem do kierunku jazdy; wysuwane uchwyty na kubek; łatwa instalacja na bazie Isofix; usztywniane podłokietniki; regulacja nachylenia fotelika; miękkie obicie

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - pełna ochrona

 

 

 

Pełna ochrona

 

Szczególną uwagę Trillo LX poświęca najbardziej delikatnym częściom ciała dziecka – głowie, kręgosłupowi i biodrom. System ochrony bocznej (Side Impact Security), w połączeniu z dodatkową ochroną w postaci osłon zewnętrznych (Guard Surround Safety) zabezpieczają najbardziej wrażliwe na uszkodzenia miejsca.

 

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - prosty montaż

 

 

Prosty montaż

 

Montaż fotelika jest szczególnie istotny, jeśli chcemy zapewnić bezpieczeństwo dziecka w samochodzie. Dobrze zainstalowany fotelik jest stabilny na siedzeniu samochodu i dobrze przylega do oparcia. Fotelik samochodowy Joie Trillo LX zamontujesz za pomocą pasów bezpieczeństwa, bez żadnej dodatkowej bazy. Jeżeli jednak posiadasz w samochodzie złącza które umożliwiają instalację takiej bazy, możesz zabezpieczyć fotelik podwójnie. W tym celu możesz użyć dodatkowo haków ISOSAFE, zaczepiając je o złącza w siedzeniu samochodu a następnie przyciągając taśmę ISOSAFE do siebie aby ją zacisnąć. Fotelik możesz następnie przypiąć samochodowymi pasami bezpieczeństwa.

 
 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - dopasowany do dziecka

 

 

 

Dopasowany do dziecka

 

Nagłówek fotelika posiada 7 stopni regulacji wysokości, dzięki czemu fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem. Dzieci potrafią bardzo szybko rosnąć, a Trillo LX robi wszystko, by za nimi nadążyć. Fotelik odpowiednio dopasowany do wzrostu dziecka zapewnia większą ochronę i komfortową podróż.

 

 

 

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - oddychające materiały

 

 

 

 

Oddychające materiały

 

Obicie fotelika samochodowego Joie Trillo LX jest miękkie i przyjemne w dotyku. Wykonane jest z oddychających materiałów. Dzięki temu fotelik zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza a skóra dziecka nie klei się do fotelika nawet podczas ciepłych dni.

 
 

 

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - wygodny

 

 

 

 

Wygodny

 

Wygodne siedzisko w miękkim, przyjemnym obiciu w połączeniu z odpowiednim ustawieniem fotelika samochodowego to idealne połączenie w dążeniu do wygody dziecka. Siedzisko fotelika Trillo LX jest o tyle wyjątkowe, iż posiada pamięć ciała. Dziecko będzie mieć więc idealne podparcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolor tapicerki:

 

 

Fotelik samochodowy Joie Trillo LX - kolor czarny

 

 
Szczegóły

 

Waga i wymiary fotelika:

 

  • Waga: 5,9 kg

 

Jakość i bezpieczeństwo:

 

  • Fotelik samochodowy Joie Trillo LX posiada certyfikat ECE. R44/04 i w związku z tym spełnia europejski standard bezpieczeństwa.

  • Trillo LX został przebadany i oceniony w rankingu ADAC. W teście otrzymał 4 gwiazdki.

  • Fotelik samochodowy Joie Trillo LX zdobył 4 gwiazdki w teście fotelików samochodowych ÖAMTC w 2015 roku.

  • Fotelik samochodowy Joie Trillo LX uzyskał również 4 gwiazdki w teście TSC Schweiz.

 

Gwarancja:

 

  • 24 miesiące 

 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Video
Prezentacja fotelika samochodowego Joie Trillo LX.